Wish More Hotel Fitness & Spa, yaz aylarının tadını çıkartmak isteyip de tatile gitme fırsatı bulamayanlara müthiş bir deneyim sunuyor. 2000 metrekarelik bir genişliğe sahip olan yerde bulunan yüzme havuzu, hem sağlık hem de spordan vazgeçemeyenler için konfor, sağlık ve keyif üçlüsünü bir arada yaşatıyor.

Yaz sezonunun açılmasına rağmen günlük hayatın süratli temposunu yaşayan insan sayısı oldukça fazla. Bu tempoda kısa bir mola demek isteyenlere ise, Wish More Hotel İstanbul benzersiz bir deneyim sunuyor. Yüzme keyfini çalıştığı kentte yaşamak, formunu ve sağlığını korumak isteyenler için konforlu bir hizmet sunan otel, fitness ve SPA kompleksi ile ön plana çıkıyor.

Rahatlığın ve lüksün uyumunu en iyi şekilde yansıtmak isteyen Wish More Hotel İstanbul, kapalı yüzme havuzu ile yaz veya kış fark etmeksizin yüzmeden vazgeçemeyenler adına bir cazibe merkezi haline geliyor. Beş yıldızlı otelin ozon sistemiyle temizlenen havuzu, spor yaparken hem sağlığına hem de suyun temiz olmasına dikkat eden misafirler için fark yaratıyor.

2016 yılında İstanbul’un Bayrampaşa ilçesinde açılan otel, doğu ve batı prensiplerinin üzerinde durarak bir araya getirdiği ritüeller ile hizmette olduğu SPA merkezi ile de dikkat çekiyor. Son teknoloji ile donatılmış ekipmanların oluşturduğu fitness salonu ve uzman masaj terapistlerinin görev aldığı modern SPA merkezi, Wish More Hotel’i tercih etmek için yeterli gözüküyor.

Kapalı havuz, sauna, buhar odası, masaj odaları, jakuzi gibi imkanların yer aldığı komplekste bulunan fitness merkezi, 500 metrekarelik bir alana sığdırıldı. Profesyonel eğitmenler, kişiye özel veya grup halinde egzersizler ile sağlıklı yaşam konusunda kişilere önderlik ediyor. Enerji dolu programlar, motivasyonun her zaman üst seviyede kalmasını sağlıyor.

 

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Harika Harika
0
Harika
Hahaha Hahaha
0
Hahaha
Şok Oldum Şok Oldum
0
Şok Oldum
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Üzdü Üzdü
0
Üzdü
BuTatilde
Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak ve sosyal medya hesaplarımızı takip ederek bize destek olabilirsiniz. En sıcak turizm haberlerini ve en güzel seyahat yazılarını sizler için paylaşmaya her zaman devam edeceğiz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yüzme Keyfini Wish More Fitness & SPA'da Yaşayın

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları