2018 yılında sağlamış olduğu hizmetlerden dolayı Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel “2018 Best of Hotels” ödülüne layık görüldü. Orta Doğu ve Avrupa Bölgesi’nde yer alan oteller arasında yüksek misafir memnuniyeti ve hizmet kalitesi kriterlerini başarıyla geçen otel, 2018 yılının en iyisi olmayı başardı.

Wyndham Grand Hotels & Resorts’un dünyanın 80 ülkesinde bulunan 9200 otelden biri olan Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel, başarılı çizgisi sonucunda ödüllendirilmeye devam ediyor. Ödüllerine bir yenisini daha eklemeyi başaran otel, “2018 Best of Hotels” ödülünü almaya layık görüldü. Wyndham Grand Kalamış, Orta Doğu ve Avrupa Bölgesi’ndeki en iyi Wyndham Grand seçildi. Otelin kalitesi böylelikle bir kez daha tescillenmiş oldu.

Wyndham Grand İstanbulndÖdülle ilgili olarak düşüncelerini dile getiren Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel Genel Müdürü Mustafa Alparslan, hem bölge rakip otellerini hem de Wyndham Grand otellerini geride bırakarak kazandıklarının altını çizdi. 2018 yılını bu denli önemli bir ödülle en iyi otel olarak kapatmalarının bir tesadüf olmadığını vurgulayan Alparslan, “Ekip olarak işletmemizi sevgi, saygı ve aidiyet duygusu ile çalışarak bu noktaya geldik. Kurulan doğru yönetim iklimi, bu neticeyi bize kazandırdı. Hak ettiğimiz ve büyük emek vererek kazandığımız bu ödül, bizim daha iyiye gitmemiz ve daha büyük başarıları yakalamamız konusunda bizleri motive ediyor. Açıldığımız günden bu yana sürdürülebilir başarı elde etmek ve bu başarıyı bir sisteme dökebilmek için çok çaba gösterdik. Süreklilik gerektiren sistemsel yaklaşıma ve kurumsallaşmayı, geçici kuralları ve bu kuralların getirdiği anlık başarılara tercih ettik. Bu konuda tüm ekip ile aynı frekansta olmayı başardık” dedi.

Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel Genel Müdürü Mustafa Alparslan, ödülü Wyndham Hotels & Resorts Orta Doğu Avrupa Grup Başkan Yardımcısı Edwin Broers tarafından aldı. Alparslan, ödül ile ilgili olarak sözlerini “7 yıldan fazla bir süre zarfı boyunca birlikte çalıştığım, her konuda destek gördüğüm Edwin Broers’a ve direktörümüz olduktan sonra bizlere büyük katkı sunan Ayça Beslen’e teşekkür ediyorum” diyerek noktaladı.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Harika Harika
0
Harika
Hahaha Hahaha
0
Hahaha
Şok Oldum Şok Oldum
0
Şok Oldum
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Üzdü Üzdü
0
Üzdü
BuTatilde
Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak ve sosyal medya hesaplarımızı takip ederek bize destek olabilirsiniz. En sıcak turizm haberlerini ve en güzel seyahat yazılarını sizler için paylaşmaya her zaman devam edeceğiz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel 2018 Yılının En İyisi Seçildi

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları