Van Gölü Ekspresi, son yıllarda büyük bir ilgi odağı olan tren yolculuklarının son halkası olarak oldukça yoğun bir ilgi görüyor. Yolcular, muhteşem bir manzara eşliğinde keyifli bir tren yolculuğu yapıyor. Yaz tatilinin de başlamasıyla beraber, doğayla baş başa kalmak isteyenlerin tercihlerinden biri de Ankara-Van tren seferleri oldu.

Son yıllarda büyük bir ilgi içerisinde yoğunluğu devam eden Ankara-Kars seferlerinin ardından gezginler, Ankara-Van trenine de büyük bir talep göstermeye başladı. Turizm açısından önemli bir noktaya gelmeyi başaran Van Gölü Ekspresi, 320 kişilik yolcu kapasitesi ve 8 vagonu ile seferlerine tam gaz devam ediyor.

Van Gölü Ekspresi

Konforu ve yolculuk boyunca yeşil manzaraları sayesinde büyük ilgi çeken tren seferi, bu yaz da gezginlerin ilk tercihlerinden biri olmaya devam edecek. Farklı bir deneyim tercihi için kaçırılmayacak fırsatlardan biri olan Ankara-Van seferi için biletler hızla tükenirken, gezginlerin en az iki hafta öncesinden bilet işlemlerini tamamlaması öneriliyor.

Yollar, ormanlar, barajlar ve dağlar arasında geçen yolculuğun otobüs fiyatlarına nazaran daha uygun kalibrede olması, tren yolculuğunu tercih etme konusunda da avantaj sağlayan etkenlerden biri oluyor.

Doğayla iç içe bir yolculuğu tercih eden gezginlerin tercihlerinden biri olan Ekspres hat, bu yaz da en çok tercih edilen seyahat alternatiflerinden biri olacak gibi gözüküyor.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Harika Harika
1
Harika
Hahaha Hahaha
0
Hahaha
Şok Oldum Şok Oldum
0
Şok Oldum
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Beğendim Beğendim
3
Beğendim
Üzdü Üzdü
0
Üzdü
BuTatilde
Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak ve sosyal medya hesaplarımızı takip ederek bize destek olabilirsiniz. En sıcak turizm haberlerini ve en güzel seyahat yazılarını sizler için paylaşmaya her zaman devam edeceğiz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Van Gölü Ekspresi'ne Büyük İlgi

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları