Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel, deneyim sahibi kadrosuna önemli bir ismi daha katmayı başardı. Alp Alpmen, otel bünyesinde Satış ve Pazarlama Direktörü olarak göreve başlayacak.

Wyndham Grand Kalamış’ın yeni takviyesinin başarılı kariyeri:

Alp Alpmen, Bilkent Üniversitesi Turizm ve Otel Yönetimi mezunudur. Mezuniyetin ardından profesyonel anlamdaki iş hayatına 2001 yılında The Ritz-Carlton İstanbul’da ERS Coordinator – Business Travel Coordinator olarak başlayan Alpmen, 2005 yılına kadar bu görevde kaldı. Ardından 2005 ile 2011 yılları arasında, Mövenpick Hotels & Resorts İstanbul’da göreve başlayan Alpmen, bu çatı altında Satış Direktör Yardımcılığı’na kadar yükseldi. Kappa Tur bünyesinde 2012-2013 yılları arasında çalışan Alpmen, 2013-2014 yıllarında ise The İstanbul Edition’da Travel Trade and Group Sales Manager olarak iş hayatını sürdürdü.

Wyndham Grand Kalamış Alp Alpmen

2014-2016 yıllarında Carlson Rezidor Hotel Group’da Satış Direktörü, 2016-2018 yıllarında Point Hotel’de Satış ve Pazarlama Yöneticisi olarak çalışmıştır. Alpmen, Son olarak 2018-2019 arasında Mövenpick Hotels & Resorts İstanbul’da Satış ve Pazarlama Direktörü pozisyonlarında görev almıştır. Özellikle lüks otelcilik alanında son derece deneyimli olan Alp Alpmen, bundan sonra otelcilik hayatına Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel çatısında Satış ve Pazarlama Direktörü olarak devam edecek.

Wyndham Grand Kalamış Hotel’de Yerinizi Ayırtın!

Turizm Haberleri


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

BuTatilde
Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak ve sosyal medya hesaplarımızı takip ederek bize destek olabilirsiniz. En sıcak turizm haberlerini ve en güzel seyahat yazılarını sizler için paylaşmaya her zaman devam edeceğiz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wyndham Grand Kalamış üst kadrosuna önemli takviye

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Video
Youtube and Vimeo Embeds