Türkiye Otelciler Birliği ve İngiltere’nin en önemli tur operatörü ve havayolu firmalarından biri olan Jet2holidays, İstanbul merkezli tatil paketleri ve aynı zamanda uçak seferleri düzenlenmesi bağlamında harekete geçiyor.

TÜROB merkezli olarak yapılan açıklamaya göre, İspanya’nın başkenti Madrid’de devam eden FITUR 2020 Turizm Fuarı çerçevesinde iki taraf arasındaki temaslar devam ediyor.

Jet2holidays, Thomas Cook’un boşluğunu dolduracak

Jet2Holidays

TÜROB Başkanı Müberra Eresin ve heyeti, Jet2.com Havalimanları ve Turizm Organizasyonları Genel Müdürü Jacob Bramley ile görüştü. İşbirliği olanakları başta olmak üzere sektörel beklentilerin de konuşulduğu birleşmede, Jet2Holidays’ın talep ve önerileri değerlendirildi.

İflas eden Thomas Cook’tan boşalan kapasiteyi doldurmak amacıyla 2020 yılının yaz sezonu için büyük bir atağa kalkan İngiliz şirket, Dalaman, Bodrum ve Antalya başta olmak üzere birçok şehirde iki kat arttırım ile 850 bin kişilik uçak kapasitesi planlaması yapıyor. Şirketin Türkiye üzerindeki planlarının da konuşulduğu toplantıda, TÜROB ve İngiliz firma arasında işbirliği kurulması kararı alındı.

Antalya Erken Rezervasyon Fırsatları

Turizm Haberleri


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

BuTatilde
Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak ve sosyal medya hesaplarımızı takip ederek bize destek olabilirsiniz. En sıcak turizm haberlerini ve en güzel seyahat yazılarını sizler için paylaşmaya her zaman devam edeceğiz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

TÜROB ve Jet2holidays işbirliği gerçekleştirecek

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Video
Youtube and Vimeo Embeds