Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği tarafından 28-29 Ocak 2020 tarihinde Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi’nin de desteğiyle gerçekleştirilecek olan “Turizm Yatırımcıları Forumu’nda sektörün yeni trendleri ve yaratılacak fırsatları konuşulacak.

Türkiye’nin turizm sektöründeki öncülerinden olan TTYD tarafından düzenlenecek olan ve bizzat Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi’nin destekleriyle gerçekleştirilecek olan “Tourism Investments Forum – TIF 2020″de pek çok ülkenin katılımcısı etkinliğe katılacak. 28-29 Ocak 2020 tarihlerinde İstanbul Raffles Hotel’de gerçekleştirilecek olan forumda turizm sektörünün yeni trendleri ve fırsatları değerlendirilecek. Foruma Indigo Şirketler Grubu, Fauchon Lovre ve Room Mate Grubu’ndan pek çok üst düzey katılımcı katılacak.

Turizm Yatırımcıları Forumu’nda yoğun konu başlığı bulunuyor

TTYD Oya Narin

TTYD tarafından düzenlenecek forumda trend ve fırsatların yanı sıra mega projeler, sağlık turizmi ve gastronomi turizmi uzmanları da bir araya gelecek. Türkiye’deki yatırım fırsatlarının ana başlık olarak konuşulacağı forumda bu fırsatlar da uluslararası fikir liderleri, teknolojik oyun kurucuları ve denetim ve sigorta firmaları tarafından ele alınacak.

İstanbul Otelleri

Turizm Haberleri


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

BuTatilde
Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak ve sosyal medya hesaplarımızı takip ederek bize destek olabilirsiniz. En sıcak turizm haberlerini ve en güzel seyahat yazılarını sizler için paylaşmaya her zaman devam edeceğiz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Turizm Yatırımcıları Forumu Trendlere ve Fırsatlara Ev Sahipliği Yapacak

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Video
Youtube and Vimeo Embeds