Bugün yaşanan olayda, İstanbul Zorlu AVM’de hizmet veren bir kafenin asma tavanı çöktü. Beşiktaş Kaymakamlığı tarafından yapılan ilk açıklamada, olayda toplam 6 kişinin yaralandığının altı çizilirken yaralıların hayati tehlikelerinin bulunmadığı bildirildi.

İstanbul Zincirlikuyu’da yer alan Zorlu Center Alışveriş Merkezi’nde, yürekleri ağızlara getiren bir olay yaşandı. Lüks restoranların yer aldığı bir alanda bir kafenin asma tavanının çökmesi, korku dolu anlara sebebiyet verdi.

Olayın ardından ekipler anında müdahaleye başlarken, yapılan ilk açıklamalarda herhangi bir can kaybının olmadığı belirtildi. Olay yerine sevk edilen ambulans ve itfaiye ekipleri, yaralanan ziyaretçilere ilk müdahaleyi yaptı.

Beşiktaş Kaymakamlığı tarafından yapılan ilk açıklamada, toplam yaralanan sayısının 6 olduğu belirtildi. Açıklama detaylarında, yaralananların herhangi bir hayati tehlikesinin olmadığı ve çevredeki yakın hastanelere sevk edildiği de bildirildi.

Zorlu AVM’den açıklama:

Olayın ardından AVM tarafından yapılan açıklamada şu sözler kaydedildi:

“Bugün saat 15.30 sularında sebebi henüz belirlemeyen bir olaydan dolayı meydan katı ortak alanında asma tavan düşmesi meydana geldi. Zorlu Center’da gerçekleşen bu olayın ardından, ekiplerimizin hızlı müdahalesi sonrası ilgili alan tahliye edilmiştir. Ekiplerimiz, yaralılar ile ilgilenerek yaralıları kontrol amacıyla çevre hastanelere sevk etmiştir. Gelişmeler çerçevesinde kamuoyu ile bilgi paylaşımına devam edeceğiz”

İstanbul’da 3 gündür zaman zaman etkisini gösteren poyraz fırtınası, kentte 108 çatının uçmasına neden oldu. Şehrin farklı bölgelerinde de 128 ağaç devrildi. Bugün 15.30’da gerçekleşen olayın etkisinin bu sebebe bağlı olup olmadığı, inceleme ve tespitlerin yapılmasının ardından açıklanacak.

İstanbul Otelleri

Turizm Haberleri


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

BuTatilde
Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak ve sosyal medya hesaplarımızı takip ederek bize destek olabilirsiniz. En sıcak turizm haberlerini ve en güzel seyahat yazılarını sizler için paylaşmaya her zaman devam edeceğiz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Turistlerin gözde mekanı Zorlu AVM'de çatı çöktü!

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Video
Youtube and Vimeo Embeds