Tüm dünyada bir salgın hale gelen ve her geçen gün bir başka ülkede ortaya çıkmaya devam eden koronavirüs salgını havayolu şirketleri başta olmak üzere pek çok sektörü olumsuz etkilemeye devam ediyor. Tur operatörleri, koronavirüs salgını nedeniyle tüm turistik seyahat uçuşlarını durdurdu.

Litvanya hükümeti ülkeden yapılacak turistik uçuşları durdurma kararı aldı. Tur operatörleri Baltık ülkelerinden mart ve nisan aylarında gerçekleştirilmesi planlanan bütün  tarifeli charter uçuşlarını iptal etti.

Yeni tip korona virüsü salgını bütün dünyada turizmi vurmaya devam ediyor. Litvanya hükümeti 14 Nisan 2020 tarihine kadar ülke dışına yapılacak tüm turistik seyahat uçuşlarını  durdurdu. Benzeri bir kararın yakın bir zaman diliminde Letonya ve Estonya hükümetlerince da alınması bekleniyor.

Litvanya hükümetinin aldığı kararı doğrultusunda bölgeye çalışan Novaturas, Tez Tour ve Kidy Tour, 14 Nisan’a kadar tarifeli charter uçuşlarını tamamen durdurdu.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

BuTatilde
Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak ve sosyal medya hesaplarımızı takip ederek bize destek olabilirsiniz. En sıcak turizm haberlerini ve en güzel seyahat yazılarını sizler için paylaşmaya her zaman devam edeceğiz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tur operatörleri uçuşlarını iptal etti!

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Video
Youtube and Vimeo Embeds