Multinet Up ile Singapur Havayolları, önemli bir işbirliği gerçekleştirdi. Gerçekleşen işbirliği kapsamında, Highflyer programına dahil olan işletmeler, yapmış oldukları uçuşlardan biriktirdikleri puanları Multigift bakiyesi olarak kullanabilecek.

Multinetup tarafından yapılan açıklamaya göre, Singapur Havayolları’nın küçük ve orta ölçekli işletmelere sağladığı, yapılan uçuşlardan daha fazla mil kazanma imkanı veren kurumsal sadakat programı Highflyer’e üye olan işletmeler bilet alımlarında iki yönlü kazanıyor. Uçak bileti satın alım işlemleri sırasında şirket hesabına Highflyer puanı geçerken, şirket çalışanları da Krisflyer/Star Alliance kart hesaplarında mil kazanmayı sürdürüyor.

İşbirliği sayesinde programa katılan işletmeler, mil puanlarını Multigift’e aktarma ve çeşitli alışverişlerde bu puanları kullanma hakkına sahip oluyorlar. Giyim, market, ayakkabı ve benzeri tüm alışverişlerde, Multigift puanları kullanılabilecek.

Kurumsal hediye kartı anlamında Türkiye’de ilk olan Multigift, şirket ve çalışanların ihtiyaçlarına göre özelleştirilme işlevine sahip. MultiGift ile firmaların çalışanları, bayram yardımları, özel gün hediyeleri, esneyen yan haklar ve satış motivasyon hediyeleri gibi farklı ihtiyaçlarda bu puanları kullanabiliyor. Firmalara bu bağlamda vergi avantajı ve opsiyonel kolaylık da sağlayan Multigift, teknoloji, anne ve bebek ürünleri, giyim gibi alışverişlerde Türkiye’nin 81 ilinde 7 binin üzerindeki noktada çalışanlara seçim özgürlüğü sunuyor.

“Singapur Havayolları küçük işletmeleri destekliyor”

multinet Up singapur havayolları

İşbirliği açıklamasının ardından Multinet Up Üst Yöneticisi Demirhan Şener, Multinet Up olarak müşterilerine sunulan avantajların farklı işbirlikleri ile çoğaltılmasının amaçlandığının altını çizdi. Şener, “MultiTravel dahilinde işbirliği içinde olduğumuz bir kuruluş olan Singapur Havayolları ile bu kez farklı bir ortaklık içine girdik. Singapur Havayolları’nı tercih ederek seyahate çıkan işletmeler, Highflyer ile kazanmış oldukları puanları artık 81 ildeki MultiGift noktalarında özgürce kullanma hakkına sahip olacak.” ifadelerini kullandı.

Singapur Havayolları Türkiye Genel Müdürü Mark Seah ise, havayolu şirketinin HighFlyer programının özellikle küçük ve orta ölçekli işletmelerin yurt dışına açılmalarını desteklemek amacıyla başlattıklarını söyledi. Seah, işbirliği ile ilgili olarak “HighFlyer programına dahil olan şirketler, aldıkları biletler karşılığında ekstra puan kazanıyor. Bu puanlar da gelecek bilet satın alım işlemleri sırasında kullanılabiliyor. Bunun yanı sıra, program üyesi şirketlere birer HighFlyer hesap kartı gönderilecek. Bu kart, Multinet Up’ın anlaşmalı olduğu noktalarda Boyner, Network, Koton gibi çok bilinen markalarında yer almakta olduğu 81 ilin 7 binden fazla perakende satış mağazasında para puana çevrilebilecek” diyerek sözlerini tamamladı.

Kaynak: AA

İstanbul’un En İyi Otelleri

Turizm Haberleri


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

BuTatilde
Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak ve sosyal medya hesaplarımızı takip ederek bize destek olabilirsiniz. En sıcak turizm haberlerini ve en güzel seyahat yazılarını sizler için paylaşmaya her zaman devam edeceğiz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Multinet Up ve Singapur Havayolları arasında önemli işbirliği

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Video
Youtube and Vimeo Embeds