Multinet Up CEO’su Demirhan Şener, şirketlerinin yemek kartı hizmeti veren bir yapılanmadan büyük bir fintech grubuna dönüşmesinin hikayesini anlattı. Açıklamalarında hedeflerinden de bahseden Şener, 2020 yılında önemli atılımlar yapacaklarının müjdesini verdi.

Basın buluşmasında açıklamalarda bulunan Şener, 2013 yılında bir dönüşüm neticesinde şirketlerinin önemli bir ekosistem yöneticisi haline geldiğini belirtirken “Şirketimiz 200 binin üzerinde kurum ve 2 milyon kart kullanıcısı ile genişlemeye devam ediyor. Üç ana faaliyet alanımız bulunuyor. Çalışanlara bağlı giderler yönetimimizde seyahat, konaklama ve araç kiralama çözümlerimiz ile kolaylıklar sağlıyoruz. Bu alanlardaki paydaşlarımız, birbirleri ile ticaret yapabilme imkanı buluyor. Bu sayede ana hedefimiz, karşılıklı değer yaratma oluyor” dedi.

Multinet Up 5 şehirde pilot uygulamaya geçti

2016 yılında IT birimlerini iştirakileri haline getirdiklerini vurgulayan Şener, teknoloji şirketleri olan inventivin kurulması ile beraber siber güvenlik, mobil ödeme ve uygulama gibi farklı alanlarda faaliyet göstermeye başladıklarını belirtti. Şener, “İnventiv, sadece bizim grubumuza hizmet vermiyor, aynı zamanda yurt dışına teknolojik servisler de ihraç ediyor. Aynı zamanda şirketimize bağlı olmayan giderler yönetimi iş modelimiz de Fransız Up Group’un faaliyet alanlarına dahil oldu” diyerek değerlendirmelerde bulundu.

Alipay’in tek fintech ortağı bağlamında ininal ve Multinet Up ile anlaştığını hatırlatan Şener, “Son olarak 5 şehirde pilot bir uygulamaya start verdik. Çinli turistler, Kapadokya’da balon turu yaparken ödemelerini Alipay ile yapabiliyor. Anlaşmalı iş yerlerimizde Alipay’î kullanarak QR Kod ile ödeme imkanı veriyoruz. Üye iş yerlerimizin sayısı hızla artmaya devam ediyor. Dijital ödeme dönemine hızla girerken, sanal cüzdanlar ve QR Kod büyük önem taşımaya başladı. Yaygınlaşan bu sistemleri en iyi şekilde kullanarak kolaylıklar sağlamayı amaçlıyoruz” diyen Şener, giderler yönetimi bağlamında seyahat ve konaklama için kolaylıklar ve avantajlar sağlamaya devam ederek fark yaratacaklarının altını çizdi.

Antalya Erken Rezervasyon Fırsatları

Turizm Haberleri


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

BuTatilde
Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak ve sosyal medya hesaplarımızı takip ederek bize destek olabilirsiniz. En sıcak turizm haberlerini ve en güzel seyahat yazılarını sizler için paylaşmaya her zaman devam edeceğiz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Multinet Up 2020'de seyahat ayrıcalıkları sağlamayı sürdürecek

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Video
Youtube and Vimeo Embeds