Koronavirüs (Kovit-19) salgını nedeni ile belirsizliğini sürdüren MITT Moskova Fuarı’ndan olumlu açıklama geldi. Salgın nedeni ile ITB Berlin dahil pek çok organizasyon iptal edilirlen MITT Moskova Fuarı hakkında fuar organizasyonundan yazılı açıklama yapıldı.

Koronavirüs nedeniyle ilk olarak  ITB Berlin ile başlayıp iptal edilen turizm fuarlarına her gün bir yenisi daha eklenirken MITT Moskava Fuarı’nı düzenleyen Hyve şirketinden fuarın gerçekleştirileceğine ilişkin yazılı bir açıklama geldi.

MITT Fuarını düzenleyen İngiliz Hyve’den yapılan yazılı açıklamaya göre; fuar daha önce ilan edilen tarihte ve bu yıl ilk kez düzenleneceği Crocus’taki planlanan yerinde yapılacak. Şirket tarafından yapılan yazılı açıklamada, 17- 19 Mart tarihlerinde yapılmak üzere planlanmış olan MITT Moskova Fuarı’nın daha önce belirlenen tarih ve yerde bir değişiklik olmayacağını ve belirtilen şekilde yapılacağı duyuruldu.

Moskova Otelleri


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

BuTatilde
Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak ve sosyal medya hesaplarımızı takip ederek bize destek olabilirsiniz. En sıcak turizm haberlerini ve en güzel seyahat yazılarını sizler için paylaşmaya her zaman devam edeceğiz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MITT Moskova Fuarı için iyi haber geldi

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Video
Youtube and Vimeo Embeds