MAN Motorlu Taşıtlar markasının seyahat segmentindeki amiral gemisi olan Lion’s Coach, üstün teknolojisi, güçlü güvenlik ve konfor özellikleri ile şehirler arası yolcu taşımacılığında Türkiye’de firmaların ilk tercihi olmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi yeni yılda da otobüs teslimatlarını sürdüren MAN, İzmir taşımacılık sektörünün önemli firmalarından olan Fulya Turizm’e 2, Keşan Birlik firmasına ise 1 adet 2020 model Lions Coach araç teslimatı yaptı.

MAN firmasının üstün Alman teknolojisinin yanı sıra araçlarında sağladığı güvenlik, yolcu  konforu ve yakıt tasarrufu ile “Coach of the Year 2020 – Yılın Otobüsü” seçilen Lion’s Coach, yeni yılda da seyahat firmalarının en gözde aracı olarak dikkat çekiyor. Ocak ayında peş peşe düzenlenen iki ayrı teslimat töreni ile 3 adet 2020 model Lion’s Coach müşterilere teslim edilmiş oldu.

Fulya Turizm’e 2020 yılında 2 adet 2020 model Lions Coach teslimatı yapıldı

Firmanın 2020 yılındaki ilk teslimatı, İzmir taşımacılık sektörünün önemli firmalarından Fulya Turizm’e gerçekleştirildi. Yurt içi ve yurt dışı turizm taşımacılığı yapan Fulya Turizm, ocak ayında Ankara’da düzenlenen törenle, filosuna 2 adet 2020 model, 12 metre 2+2 koltuk düzenli Lions Coach model aracı kattı.  Ankara’da düzenlenen törene MAN Otobüs Satış Bölge Yöneticisi Emrah Albustanoğlu ile Fulya Turizm’in sahipleri Mustafa Kocaer, Hüseyin Kocaer ve Efe Kocaer ile birlikte seçkin bir davetli grubu katıldı.

“Bundan sonraki yatırımlarımızda da MAN’ı tercih edeceğiz”

Lions Coach otobüslerini hem güvenlikleri, hem modern tasarım ve rahat koltukları hem de yakıt ekonomisi nedeni ile tercih ettiklerini belirten Fulya Turizm yetkilileri, bundan sonra gerçekleştirmeyi planladıkları  yatırımlarda da MAN markasını tercih edeceklerini belirttiler. Emrah Albustanoğlu da konuşmasında, “İzmir’in köklü firmalarından olan Fulya Turizm’in Lions Coach otobüslerini tercih etmesi nedeniyle  çok mutluyuz. Umarız, 2020 sonuna kadar firmanın tüm filo yeni ve ekonomik MAN araçlarından oluşacaktır” dedi.

Uzun araştırmalar sonucunda Lion’s Coach’ta karar kıldık

2020 Ocak ayında da  ayında teslimatlarını sürdüren MAN, ikinci otobüs teslimatını ise, Trakya bölgesinin önemli seyahat firmalarından biri olan Keşan Birlik’e yaptı. MAN’ın İkitelli Tesislerinde, İkinci El Satış Direktörü Aydın Yumrukçal ve Otobüs Bölge Koordinatörü Önsel Demircioğlu’nun ev sahipliğinde düzenlenen törene Keşan Birlik firmasını  ortakları arasında bulunan Hasan Katıcıoğlu ve Sergen Katırcıoğlu katıldı. Tesşslerde düzenlenen törende, 1 adet 2020 model 12 metre 51 koltuklu Lion’s Coach’un anahtarı firmanın ortaklarından olan  Hasan Katırcıoğlu’na teslim edildi.

MAN markasını tercih etmelerinin sebepleri hakkında bilgi veren Sergen Katırcıoğlu, şunları söyledi; “Tercih yaparken, yakıt verimliliği, yolcu memnuniyeti ve uzun bakım aralığı gibi özellikleri göz önünde bulundurduk. Uzun araştırma ve incelemelerimizin sonucunda bunları bir arada bulunduran Lion’s Coach’ta karar kıldık. Trakya bölgesinde MAN çalıştırıcısı olmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyoruz.”

Önsel Demircioğlu ise, Keşan Birlik firmasına uzun bir aradan sonra yeniden  araç vermenin haklı gururunu yaşadıklarını belirterek, bu teslimatı Trakya bölgesine atılan bir tohum olarak gördüklerini ve bundan dolayı çok mutlu olduklarını belirtti. Demircioğlu, teslimatın hayırlı olmasını diledi.

Firmaya yakın kaynaklardan edinilen bilgilere göre yıl içerisinde pek çok seeyahat firmasına teslimatların gerçekleştirilmeye devam edeceği öğrenildi.

İstanbul Otelleri

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

BuTatilde
Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak ve sosyal medya hesaplarımızı takip ederek bize destek olabilirsiniz. En sıcak turizm haberlerini ve en güzel seyahat yazılarını sizler için paylaşmaya her zaman devam edeceğiz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Lion's Coach, yolcu taşımacılığında zirvedeki yerini koruyor

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Video
Youtube and Vimeo Embeds