Hilton İstanbul Maslak bünyesinde yer alan Ocean Club, yenilenmek için favori adreslerin en tepesinde yer alıyor. Birçok farklı imkanı ile gözde bir mekan olan Ocean Club, bir sağlık kulübü kapsamında beklentilerin üstüne çıkmayı başarıyor.

Kış aylarının geride kalmasının ardından vücut ve cilt bakımı ile bir yenilenme, soğuk havaların olumsuzluklarından arınma fırsatı arayanlar için Ocean Club, müthiş fırsatları bir arada sunuyor. Bir sağlık kulübünden beklenenlerin üstüne çıkmasıyla beğeni toplayan Ocean Club, sahip olduğu olanakları ve imkanları ile dikkat çekiyor.

İmages 1551785989 H lton Istanbul Maslak ISTMA Gym

Lokasyon olarak hem iş hem de eğlence hayatının merkez konumlarından biri olan Maslak’ta bulunan Ocean Club, bu bölgede iş hayatını sürdürenlere müthiş olanaklar sunuyor. 9 adet masaj odası, squash kortu, pilates stüdyosu, fitness stüdyosu, kapalı dinlenme havuzu gibi olanaklar, iş hayatının yoğunluğunu ve stresini yaşayanların kendilerini yenilemeleri için büyük bir fırsat olarak hizmete açılmış durumda.

A kalite ekipmanları ile donatılan birinci sınıf spor salonu, form yakalamak için en büyük yardımcılardan biri olan pilates stüdyosu ve kapalı havuz, Ocean Club’ı Maslak bölgesinin en konforlu sağlık kulübü yapıyor.

İmages 1551785992 H lton Istanbul Maslak ISTMA Turkishbath

24 SAAT FAYDALANMA SEÇENEĞİ MEVCUT

Ocean Club, otelde konaklamakta olan misafirlerinin fitness stüdyosundan 24 saat boyunca faydalanabilmesini sağlıyor. Üyeler ise, stüdyoyu hafta içerisinde 06.00 ile 23.00 saatleri arasında kullanabiliyor.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

BuTatilde
Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak ve sosyal medya hesaplarımızı takip ederek bize destek olabilirsiniz. En sıcak turizm haberlerini ve en güzel seyahat yazılarını sizler için paylaşmaya her zaman devam edeceğiz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hilton İstanbul Maslak'tan Konforlu Hizmet

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Video
Youtube and Vimeo Embeds