Kültür gezilerinin öncü markalarından biri olan FEST Travel, yurt dışı seyahatler kadar yurt içi rotalarda da birçok yenilik ile gezginlere hizmet vermeye devam ediyor. Anadolu’da yer alan tüm zenginliğin gezginlerle paylaşılması ve kültürel bilinirliğin artması için çalışmalar gerçekleştiren marka, yurt içi iki yeni rota ile gezginlere merhaba diyor.

Türkiye’deki benzersiz keşif noktalarını geniş kitlelere yaymak isteyen FEST Travel, yurt içi güzergah sayısını arttırarak ön plana çıkmayı sürdürüyor. 35 yıllık deneyimi her geçen gün artan rota sayısı ile birleştiren marka, Turabdin ve Hakkari rotaları ile gezginlerin karşısına çıkıyor.

FEST Travel ile Hakkari ve Turabdin’i keşfedin

9 – 12 Nisan, 7 – 10 Mayıs ve 4 – 7 Haziran tarihleri arasında Turabdin gezisinde Ezidi ve Süryani kültürlerinin izlerini sürmek için kaçırılmayacak bir fırsat olacak. Mardin, Nusaybin ve İdil rotalarında, Mezopotamya uygarlığının kadim kültürlerinin mirasını keşfetmek için yerinizi ayırtın.

29 – 31 Mayıs ve 12 – 14 Haziran tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Hakkari gezisi ise, Zap Suyu, Cilo Dağları ve Berçelan Yaylası gibi doğallıkları keşfetmeye aracı olacak. FEST Travel’in ayrıcalıklarıyla Hakkari’nin en özel noktalarını keşfedebileceğiniz geziler için, rezervasyon yapmak adına resmi web sitesi adresini ziyaret edebilirsiniz.

Hakkari Otelleri

Hakkari’de tarihi yapılar turizme kazandırılıyor


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

BuTatilde
Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak ve sosyal medya hesaplarımızı takip ederek bize destek olabilirsiniz. En sıcak turizm haberlerini ve en güzel seyahat yazılarını sizler için paylaşmaya her zaman devam edeceğiz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

FEST Travel iki yeni yurt içi rotasını duyurdu

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Video
Youtube and Vimeo Embeds