24. EMITT Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı kapsamında, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi En İyi Destinasyon Tanıtım ödülünün sahibi oldu.

Belediye tarafından yapılan açıklamada, İstanbul TÜYAP Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilen 24. EMITT Turizm ve Seyahat Fuarı’nda bölgenin belediyesi yoğun bir katılım sayısı ile etkinlikte yer aldı. Karaköprü, Eyyubiye ve Haliliye ilçe Belediyeleri ile Ticaret ve Sanayi Odası, seyahat firmaları, konuk evleri ve oteller fuarda kenti temsil etti. Bölge adına açılan stant yoğun bir ilgi gördü.

“Şanlıurfa en iyi şekilde tanıtılacak”

EMITT Fuarı’nın açılışına katılan ve son güne kadar aşamaları dikkatle takip eden Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ve ilçe belediye başkanlarına, turizm sektör temsilcileri özel olarak teşekkür etti.

Fuarda Kültür Turları dalında En İyi Destinasyon Tanıtım Ödülü’nün sahibi olan bölge ile ilgili olarak Genel Sekreter Yardımcısı Selami Yıldız, kentin gerek Türkiye gerekse de dünya çapında tanıtımlarının en iyi şekilde yapılabilmesi adına ortak bir biçimde hareket ettiklerini belirtti.

Şanlıurfa Otelleri

Turizm Haberleri


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

BuTatilde
Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak ve sosyal medya hesaplarımızı takip ederek bize destek olabilirsiniz. En sıcak turizm haberlerini ve en güzel seyahat yazılarını sizler için paylaşmaya her zaman devam edeceğiz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EMITT 2020'de Şanlıurfa'ya Ödül

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Video
Youtube and Vimeo Embeds