Dünyanın en büyük uluslararası havayolu olan Emirates, Uzakrota Seyahat Ödülleri 2019’da “Yılın Yabancı Dijital Havayolu Markası” ödülünün sahibi oldu.

İnsanları ve şehirleri birbirine bağlayan Emirates Havayolu, seyahat sektörünün nabzını tutan ve Uzakrota tarafından bu yıl 9. Kez düzenlenen 2019 Seyahat Ödülleri’nde “Yılın Yabancı Dijital Havayolu” ödülüne layık görüldü.

Konu hakkında bilgi veren Emirates Türkiye, Romanya, Bulgaristan Ülke Müdürü Bahar Birinci; “Uzakrota tarafından bu ödüle layık görülmüş olduğumuz için gururluyuz. Emirates olarak her zaman yolcularımızı işimizin merkezine koyuyoruz ve tüm dünyada, her gün, her noktada yolcularımıza mümkün olan en iyi deneyimi sunmak için sürekli çalışıyoruz. Ürün ve hizmetlerimize daima yatırım yapıyoruz. Yolcularımızı dikkatle dinliyoruz ve beklentilerini karşılamak ve aşmak için sürekli uğraş veriyoruz. Emirates deneyimi yaratmak için verdiğimiz tüm gayretin fark edildiğini görmek bizim için çok sevindirici” dedi.

Emirates

Emirates’in Ödüllü Teknolojik Hizmetleri

Emirates, yolcu memnuniyetini üst seviyelere çıkarmak için teknolojik alt yapı ve hizmetlere her sene yatırım yapmaya devam ediyor. Günümüzde yolcularına gök yüzündeki en kapsamlı ve en gelişmiş eğlence ve iletişim hizmetlerinden birini sunan Emirates’in ödüllü uçak içi eğlence sistemi olan ice, şimdi yüzlerce oyun, 1.500’e varan ve 44 dilde yayınlanan dünya filmleri, TV showları, gişe rekorları kıran Hollywood filmleri, canlı TV ve zengin bir müzik arşivi dahil olmak üzere 4.500’ün üzerinde eğlence kanalı içeriyor. Emirates yolcuları Economy Class’ta 13,3 inç, Business Class’ta 23 inç ve First Class’ta 32 inç olmak üzere her kabin için sektördeki en büyük ekranların keyfini çıkarıyorlar. Tüm A380 ve Boeing 777 uçaklarında Wi-Fi bağlantısı bulunan Emirates, tüm kabin sınıflarında sunduğu 20 MB ücretsiz Wi-Fi veya 2 saat boyunca sınırsız mesajlaşma uygulaması sayesinde, yolcuların arkadaşlarıyla, aileleriyle veya iş arkadaşlarıyla iletişimde kalmalarına olanak tanıyor.

İstanbul Otelleri

En Güncel Turizm Haberleri İçin

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

BuTatilde
Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak ve sosyal medya hesaplarımızı takip ederek bize destek olabilirsiniz. En sıcak turizm haberlerini ve en güzel seyahat yazılarını sizler için paylaşmaya her zaman devam edeceğiz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Emirates'e Uzakrota'dan Ödül

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Video
Youtube and Vimeo Embeds