Daha kapsamlı havacılık ve marka deneyimi sunmak üzere, Emaar ile iş birliği yapan Emirates Havayolu, hizmet deneyimi ve ürünlerini daha fazla kişi ile buluşturmayı hedefliyor.

İnsanları ve şehirleri birbirine bağlayan Emirates Havayolu, Emaar ile iş birliği yaparak, Dubai Mall’da üç ayrı noktadaki Resmi Emirates Mağazası, KidZania için yapılan sponsorluk anlaşması ve yeniden geliştirilip, yeri değiştirilen Emirates A380 Experience da dahil, bir dizi kapsamlı Emirates deneyimini misafirlerle paylaşmaya hazırlanıyor.

Geniş yerel ve uluslararası kitlelerle bağlantı kurmak için Emaar ile iş birliği yapan Emirates, The Dubai Mall’daki varlığını arttırarak, her yaştaki ziyaretçiye, Emirates’in hizmet ve ürün deneyimini yaşatırken, bunu inovatif seyahat ürünleri ile anlatmayı hedefliyor.

Bölgenin tek A380 uçuş simülatörü olan Emirates A380 Experience, artık The Dubai Mall’ın ikinci katında bulunan, Dubai Akvaryum & Sualtı Hayvanat Bahçesi’nin yanına taşındı. Havacılık meraklıları, uçuş becerilerini test etmek isteyen amatörler ve bir A380’de uçmayı tam anlamı ile tecrübe etmenin nasıl olduğunu merak edenler, kalkış için kokpitin komutasına geçebilir, Emirates’in küresel ağındaki binlerce uluslararası havaalanında dolaşarak istedikleri havaalanına inebilirler. Havacı adayları, ayrıca tercih ettikleri hava ve çevre koşullarını, uçuşa geçerken seçebilirler. Daha zorlu alçalma hareketleri arayışında olan, daha deneyimli havacılar, Hong Kong’un Kai Tak Havaalanı, St. Maarten’s Princess Juliana Uluslararası Havaalanı, Avusturya’daki Innsbruck Havaalanı ve Portekiz’deki Madeira Cristiano Ronaldo Uluslararası Havaalanı gibi sıra dışı irtifalar ve engebeli arazi üzerinde bulunan havaalanlarından seçim yapabilirler.

Emirates KidZania’ya Yeniden Sponsor Oluyor

Uzman bir eğitmenin rehberlik etmek üzere hazır beklediği alanda, 15 dakikalık seanslardan başlayarak, 45 dakikalık uçuş genelini kapsayan deneyimlere kadar çeşit çeşit paketler bulunuyor. Simülatörün geniş ve açık kokpiti, ailelerin ve arkadaşların, yüksek çözünürlüklü ekranlardan uçuş deneyimini izlemelerini ve deneyimin tamamında yer almalarına imkân tanıyor. Biletler, çevrimiçi olarak Emirates A380 Experience adresinden alınabiliyor. Skywards üyeleri ise indirimli fiyatlardan faydalanabiliyor.

Emirates, çocuklar için havacılıkta daha fazla eğitimsel rol oynama fırsatı sunmak üzere, KidZania’ya yeniden sponsor olacak. Gelecek aylarda çocuk eğlence alanına giren minikler, Emirates ana kontuarlarından ‘check-in’ işlemlerini yaptırabilir, biniş kartlarını alabilir, uçak gövdesinin içine girebilir ve içerideyken, pilot, kabin ekibi üyesi ve uçak mühendisi olarak rollerini oynayabilirler.

The Dubai Mall’da alışveriş yapanlar, kısa süre içerisinde, Mall’ın ikonik cazibelerini keşfetme arayışında olan ziyaretçiler arasında popüler konumdaki birden fazla lokasyonda Resmi Emirates Mağazası ürünlerini bulabilecekler. KidZania’ya gelen aileler, mekânın girişinde, çocuk ve bebeklere yönelik Arsenal ve Real Madrid kitleri, kabin ekibi üniformaları ve ahşap havaalanı setlerini içeren Resmi Emirates Mağazası ürünlerini satın alabilecekler. Yine kısa zaman içerisinde, Burj Khalifa’nın gözlem terasını gezen ziyaretçilerin ‘At the Top’ mağazasında alt katta bulunan Resmi Emirates Mağazası’na ait çeşit çeşit, en popüler ürünleri almaları mümkün olacak. Emirates yap-boz haritaları, polo t-shirtler, şapkalar, anahtarlık, magnet ve Urban Travellers seyahat ürünleri mağazalarda bulunan benzersiz ürünlerden sadece bazıları. Ek olarak, Expo Dubai 2020 kapsamında en fazla satan Emirates A380 uçak modeli de bu mağazalardan satın alınabilecek.

Dubai Akvaryum & Sualtı Hayvanat Bahçesi’nde bulunan mağaza, ayrıca, pilot ve kabin ekibinin bez bebekleri, havaalanı temalı puzzle ve ahşap havaalanı oyuncak setleri gibi, Resmi Emirates Mağazası ürünlerini de içerecek.

Emirates reklamları, ayrıca sinema ekranlarının yanı sıra, Dubai’deki tüm Reel Cinemas lobilerinde sergilenecek.

İlginizi Çekebilir: Ankara’da Gezilecek En İyi Yerler


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

BuTatilde
Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak ve sosyal medya hesaplarımızı takip ederek bize destek olabilirsiniz. En sıcak turizm haberlerini ve en güzel seyahat yazılarını sizler için paylaşmaya her zaman devam edeceğiz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Emirates Yeni Havacılık Deneyimlerini Dubai Mall'da Lanse Etti

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Video
Youtube and Vimeo Embeds