Emirates Havayolu, 17 Haziran ile 31 Ağustos 2019 tarihleri arasında İstanbul’dan Avustralya’ya seyahat edecek olan öğrenciler ile Avustralya’da yaşayan Türkleri ziyaret edecek olan yolcular için Ekonomi Class’a özel olarak 40 kg bagaj hakkı sunuyor.

17 Haziran ve 31 Ağustos 2019 tarihleri arasında geçerli olan kampanyada, İstanbul Sabiha Gökçen ve Yeni İstanbul Havalimanı çıkışlı Avustralya seyahatlerinin Emirates Havayolu’nun resmi internet sitesinden alınmış olması durumunda, Ekonomi Class biletler için ekstra bagaj hakkı sunulacak. Kampanya ile birlikte Avustralya’ya seyahat edecek olan yolcular, 40 kg bagaj hakkı sayesinde kilo aşımı kaygısı yaşamadan yolculuklarını rahatça gerçekleştirebilecek.

Yolcular, bu bağlamda aynı zamandaAvustralya için satın aldıkları biletler ile birlikte 17 Haziran 2019 ile 30 Nisan 2020 tarihleri arasında Ekonomi Class’ta 1065 Dolar’dan başlayan fiyatlarla seyahat etme fırsatı da yakalayacak.

Kampanya hakkında detaylı bilgiler için, Emirates Havayolu resmi internet sitesini ziyaret etmek yeterli oluyor.

 

Destinasyonlar Minimum Economy Class Fiyatları
Adelaide 1.299 USD
Brisbane

1.360 USD

Melbourne 1.065 USD
Perth 1.149 USD
Sidney 1.221 USD

Keyfin Başkenti: Adelaide

Adelaide

Güney Avustralya’nın en büyük şehri olan Adelaide, birçok farklı kültürün izlerini taşıyan mekanları ve diğer eyaletlere göre yavaş ilerlemekte olan gündelik yaşamı ile turistlerin uğrak noktası oluyor. Adelaide’in kültür merkezi North Terrace’de yapılacak bir gezinti, yol boyunca karşınıza çıkma ihtimali son derece yüksek olan fazlasıyla ilginç mekanları ziyaret etmenizi ve günün bir anda bittiğini fark etmenizi sağlayabilir.

Botanik Bahçesi’nin şehir merkezine sadece yürüyüş mesafesinde olması, bu tarihi bahçede eşsiz bir manzara ile karşı karşıya kalmanızı sağlayacak. Aynı zamanda Kangaroo Island’a da uğrayarak kanguru ve sevimli koalaları da çıplak gözle görmek mümkün.

Aborjinlerin Kenti: Brisbane

Brisbane

Brisbane, Avustralya’nın en büyük üçüncü şehri konumunda bulunuyor. Queensland Eyaleti’nin başkenti olan Brisbane, ülkenin denizi ve kumuyla ünlü olan Altın Sahil şeridine de sahip. Bu anlamda deniz turizmi açısından popüler bir destinasyon olan Brisbane, ziyaretçilerini ağırlamayı bekliyor.

Aborjin kabilelerinin yüzyıllardır yaşam olanı olan bu kent, hem kültürel yapısı ve mirası, hem de mimarisi ile meraklılarına gezebilecekleri çok sayıda alternatifi bir arada sunuyor.

City Botanic Gardens, Brisbane’de yerel halkın ve yurt dışından gelen misafirlerin uğrak noktası oluyor. Queensland Sanat Galerisi ile Queensland Devlet Kütüphanesi’ni de içerisinde barındıran Queensland Kültür Merkezi, bu popüler alanda yer alıyor.

Eşsiz Bir Doğa Harikası: Perth

Perth

Batı Avustralya’nın başkenti olan Perth, kıtanın en büyük şehirlerinden biri. Aynı zamanda Swan Nehri’ne yakın olarak konumlanan bu güzide yerleşim alanı, bu anlamda da kendini özel kılıyor. Nehirde balık avlama keyfini yaşamak, yüzmek ve bununla birlikte sayılamayacak kadar çok olan aktivite, Perth’de yapılabilecek etkinlikler arasında yer alıyor. Nehir kenarında ihtişamı ile büyüleyen evler ise, Perth ile Fremanthle tarihi limanı arasında rahatlatıcı bir tekne turu yapma isteğinizi arttıracak. Tamamıyla huzur veren bir destinasyon olan Perth, Avustralya seyahatinizin en önemli noktalarından biri olacak.

Sanat Şehri: Sydney

Sydney

Avustralya’nın en büyük şehri olan Sydney, hem dinamik şehir hayatı hem de renkli yapısıyla da dikkat çekmeyi başarıyor. Tüm dünyaca bilinen Sydney Opera House ile Harbour Bridge, muazzam bir okyanus manzarasını, müzeleri ve sanat galerilerini, yeşil park ile bahçeleri ve uzun kumsalları bir arada misafirlerine sunuyor. Muhteşem manzaralar eşliğinde ölümsüz fotoğraflar çekmek ve her gördüğünüzde anılarınızı depreştirmek için Sydney tam size göre.

Dünyanın En Yaşanılabilir Şehri: Melbourne

Melbourne
Melbourne, dünyanın en yaşanılabilir şehri konumunda..

Günümzde resmi rakamlar ile Avustralya’nın en kalabalık ikinci şehri olan ve aynı zamanda Victoria Eyaleti’nin başkenti konumunda bulunan Melbourne, gerek müzeleri, gerek parkları ve gerekse de tarihi yapıları ile seyahat tutkunlarına oldukça çeşitli alternatifler sunuyor. Bu nedenle turizm anlamında da Avustralya’ya büyük katkılar sunan Victoria Eyaleti’nin başkenti, ülkenin gözde noktalarından biri konumunda bulunuyor.

Melbourne, dünya genelinde yapılan “Dünyanın En Yaşanabilir Şehirleri” anketinde sürekli olarak zirvede yer alıyor. Birinciliği kimseye kaptırmayan bu muhteşem kent, ideal yaşam standardı, düşük suç oranı, şehir planlaması ve sosyal hizmetleri ile ön plana çıkıyor. Muhteşem bir şehir düzenine canlı olarak tanıklık etmek ve şehrin huzur veren havasını içinize çekmek için Avustralya seyahatinde Melbourne’ye uğramadan geçmemek gerekiyor.

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

BuTatilde
Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak ve sosyal medya hesaplarımızı takip ederek bize destek olabilirsiniz. En sıcak turizm haberlerini ve en güzel seyahat yazılarını sizler için paylaşmaya her zaman devam edeceğiz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Emirates Havayolu'ndan Avustralya Özel Kampanyası

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Video
Youtube and Vimeo Embeds