Global olarak en hızlı büyüyen teknoloji firmalarının belirlendiği programlardan olan Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’yı kapsayan ‘Deloitte Technology Fast 500 EMEA’ listesi açıklandı. Biletall, Avrupa, Ortadoğu ve Afrika nın en hızlı büyüyen ilk 500 şirketi arasında yer aldı.

Dört büyüklerden biri olan Deloitte tarafından yapılan araştırmalar sonucu Türkiye den sadece 24 şirketin yer aldığı listede Biletall Euro kuru üzerinden 2014 – 2017 yılları arasında gösterdiği yüzde 328’ lik büyüme oranı ile 290’ıncı oldu. Şirket bu yıl TOBB ve Deloitte tarafından Türkiye’de yapılan araştırmalarda da ilk 50 içerisinde yer almıştı.

Dünyaca ünlü denetim şirketi Deloitte, ‘Technology Fast 500 EMEA’ listesini açıkladı. Teknoloji dünyasının yıldızlarını bir araya getiren programda Anadolu Kaplanı Biletall.com Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’da 290. Sırada, Türkiye’de ise 11.sırada yer aldı. EURO kuru üzerinden büyüme oranlarının hesaplandığı 2018 programında Türkiye sadece 24 şirket ile yer alırken İngiltere 118, Hollanda 82, İşveç 49,Almanya 45, Belçika 35, Portekiz 32,İrlanda 26, İsrail 23 Polonya ise 17 şirket ile yer aldı.

Ulusal ve uluslararası düzeyde şirketleri satış rakamları başta olmak üzere, bir çok farklı yönden değerlendiren ‘Deloitte Technology Fast500 EMEA’ listesine giren ve geçtiğimiz yıllarda Anadolu’nun ilkteknoloji yatırımını da alan biletall.com, kurulduğu günden bu yana yüksek büyüme oranları ile yerli ve yabancı yatırımcıların yakın takibinde. Bu yıl 50 kişilik kadrosu ile 500 milyon TL ciro hedefi bulunan şirket, başarı hikayesi ile girişimcilere örnek olacak nitelikte. Biletall geliştirdiği teknolojiler ile sağladığı katma değer sayesinde1 çalışan ile 10 milyon TL ciro elde ederek de rekorlara imza atıyor.

Anadolu’nun Uğruna İnanıyoruz

2006 yılında Tubitak projesiyle internetten şehirler arası otobüs bileti satış amacıyla kurulan şirket şimdilerde 200 otobüs firması, 500 yerli ve yabancı havayolu şirketi, feribot ile tren biletlerini tek potada buluşturarak seyahat biletleri konusunda vatandaşlara büyük kolaylıklar sağlıyor. Anadolu’nun uğruna inandıklarını dile getiren biletall.com Ceo’su Yaşar Çelik, başarılarına bir yenisini daha eklediklerinin altını çizdi. Çelik,“Bu derece öenmli bir kurumun açıklamış olduğu listede Şirket olarak ilk 500 içinde yer almaktan gurur duyuyoruz. Biletall olarak sınırları aşarak artık sadece Türkiye’nin değil, bölgemizin en hızlı büyüyen şirketleri arasında yer almak yaptığımız işlerin değerini bir kez daha ortaya koyuyor. İnanıyorum ki Türk şirketlerinin sayısı bu listede artarak devam edecek. Teknoloji, kendi kendini besleyen ve geliştiren, geliştirdikçe de ticaret hacmini artırıp tekrar teknolojiye yatırım yapmayı sağlayan bir sistem. Bu yüzden bu alanı yakından takip etmek gerekiyor. Kullanıcılara en iyi hizmeti vermek için Ar –Ge faaliyetlerimiz ile birlikte sürekli kendimizi yeniliyoruz” ifadelerini kullandı.

Biletall.com Başarılarını Taçlandırmaya Devam Ediyor

Çelik sözlerini söyle sürdürdü: “Bu yıl TOBB tarafından en hızlı büyüyen 44’üncü şirket seçilmemiz ve Deloitte Teknoloji Fast50’de yer almamızın yanı sıraBiletall olarak 2019 yılının ilk günlerinde,Uzak Rota Seyahat Teknoloji Ödülleri‘nde “ Yılın Seyahat Uygulaması’ kategorisinde 1’ncilik, iki kategoride de 2’ncilik ödülü aldık. Ayrıca , Türk Hava Yolları Acenteleri içerisinde OTA kategorisinde en fazla satış yapan 5. Acente, SunExpress Orta Anadolu Web Satış Birincisi ve Egypt Air 2017 – 2018 yılları için ‘Türkiye En Fazla Satış Yapan ilk 10 Acente’ ödüllerini de aldık” ifadelerini kullandı.”

#BuTatilde Önerisi: Gelibolu Seyahat Rehberi


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

BuTatilde
Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak ve sosyal medya hesaplarımızı takip ederek bize destek olabilirsiniz. En sıcak turizm haberlerini ve en güzel seyahat yazılarını sizler için paylaşmaya her zaman devam edeceğiz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Biletall.com En Hızlı Büyüyen 500 Şirket Arasında

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Video
Youtube and Vimeo Embeds