Türk Hava Yolları’na bağlı olan AnadoluJet, 29 Mart 2020 tarihinden itibaren 28 farklı noktaya başlatacağı uçuşlar ile dünyaya açılacak. Uçuşlar, Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan başlatılacak.

THY Basın Müşavirliği tarafından yapılan açıklamada, kurulduğu tarih olan 2008 yılından bu yana Türkiye’deki çeşitli havalimanlarında 100 milyondan fazla yolcuya hizmet veren firma, yeni uçuş ağı planlaması ile hizmet kalitesini yurt dışına da taşıyacak.

AnadoluJet yeni uçuş programı ile büyük tasarruf sağlayacak

THY’nin 87 yıllık tecrübesiyle uçuşlarını gerçekleştiren firma, yeni rotalar çerçevesinde 16 ülkede 28 noktaya daha açılacak. Toplamda 57 uçağa ulaşacak olan filosu ile hizmet sınırlarını genişletmeyi amaçlıyor. Yer hizmetlerinden teknik bakıma kadar tüm ince detayların THY güvencesi ile gerçekleştiği bilinirken, AnadoluJet’in yurt dışı seferlerinde de güvenliği ve konforu ön planda tutması bekleniyor.

28 nokta ile ilgili açıklamalarda bulunan THY Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı İlker Aycı, Türk Hava Yolları ile bugüne kadar milyonlarca yolcuyu dünyanın dört bir yanına taşıdıklarını belirtti. İlker Aycı, “29 Mart tarihi ile birlikte THY güvencesi çerçevesinde Anadolu Jet de kapılarını dünyaya açacak. Daha fazla sayıda yolcu, Türk misafirperverliği farkıyla uçuşlarda ağırlanacak. Anadolu’nun markası firmamız dünyanın buluştuğu yeni hava yolu konumuna taşınacak. Ekonomik uçuşlar ile dünya şehirleri birbirine bağlanacak” ifadelerini kullandı.

Yeni noktaların biletleri satışa açıldı

Firma, tamamen ekonomi sınıfından oluşturacakları uçakları ile birlikte yeni uçuşlarında koltuk kapasitesinde yüzde 22’lik artış sağlayacak. Daha fazla yolcu, daha uygun fiyatlı uçuşlar ile hizmet alacak. Ek koltuk sayısı 1.2 milyon olacak. Bu planlama ile beraber bağlantılı uçuşlara da yüzde 30’un üzerinde bir katkı sağlanması bekleniyor.

29 Mart’ta başlayacak olan yeni uçuşlar için biletler firmaların satış kanallarında şimdiden satışa açıldı.

Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan yurt dışına başlayacak seferler şu şekilde;

“Ercan (KKTC), Kuveyt, Dubai, Bağdat, Bahreyn, Bakü, Cidde, Erbil, Riyad, Tahran, Tel Aviv, Tiflis, Dammam, Abu Dabi, Medine, Amsterdam, Barselona, Berlin, Brüksel, Düsseldorf, Frankfurt, Londra, Milano, Münih, Stuttgart, Paris, Roma, Viyana”

İstanbul Otelleri

Turizm Haberleri


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

BuTatilde
Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak ve sosyal medya hesaplarımızı takip ederek bize destek olabilirsiniz. En sıcak turizm haberlerini ve en güzel seyahat yazılarını sizler için paylaşmaya her zaman devam edeceğiz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

AnadoluJet 28 Noktaya Uçuş Başlatıyor

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Video
Youtube and Vimeo Embeds