İstanbul’un nostaljik semtlerinden biri olan Karaköy’de merkezde yer alan The House Hotel Karaköy, Michelin yıldızlı İspanyol Şefi Jaume Puigdenglas’ın kendine has menüsü ile konuklarına benzersiz bir deneyim vaat ediyor. Teras katta yer alan Kasa Lokanta & Bar’da, eşsiz seçenekler ile gününüzü daha keyifli bir hale getirmek mümkün gözüküyor.

İstanbul’un keyfini çıkarmak ve aynı zamanda nostalji yaşamak isteyen kişilerin uğrak adreslerinden biri olan Karaköy’de yer alan The House Hotel Karaköy’ün Kasa Lokanta & Bar’ı, mutfağı ile dikkat çekiyor. İspanyol Şef Jaume Puigdengolas’ın misafirlerine uluslararası bir gastronomi deneyimi vaat ettiği mekanda keyifli bir atmosfer, muhteşem bir manzara ve eşsiz tatlar ile günü en verimli şekilde geçirmek mümkün.

Michelin yıldızlı restoranlarda çalışan ve ödüllü şeflerin yanında bulunan Şef Jaume, eski ve yeni tatları birleştirerek kendine has bir menü oluşturmayı başardı ve eşsiz bir menüyü misafirlere sundu.

Dikkat çeken menüsündeki seçenekler hakkında konuşan Şef Jaume, günümüzde lezzet füzyonunun farklı bir boyuta taşındığını aktardı. Bu boyutun kendisine heyecan sağladığını belirten Şef, her bir çeşitte yemek pişirmeye dair olan tutkusunu sergilemeye çalıştığını söyledi. Mevsimlere göre en doğal ve has ürünleri geleneksel lezzetlerle karıştırarak maksimum lezzeti ortaya çıkartmaya çalıştığının altını çizen Jaume, mükemmeliyeti yaratmak için büyük bir çaba harcadığını söyleyerek sözlerini tamamladı.

20 Temmuz itibariyle Caz ve Küba Müzik gecelerinin de başlayacağı Kasa Lokanta & Bar’da misafirler hem lezzetli tatları hem de eğlenceli bir atmosferi tümüyle yaşayacak.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Harika Harika
0
Harika
Hahaha Hahaha
0
Hahaha
Şok Oldum Şok Oldum
0
Şok Oldum
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Üzdü Üzdü
0
Üzdü
BuTatilde
Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak ve sosyal medya hesaplarımızı takip ederek bize destek olabilirsiniz. En sıcak turizm haberlerini ve en güzel seyahat yazılarını sizler için paylaşmaya her zaman devam edeceğiz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

The House Hotel Karaköy'de Eşsiz Bir Deneyim Fırsatı

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları