Spa at The Bodrum EDITION, “2019 World Luxury Spa Awards” ödüllerinde “Luxury Beach Resort Spa (Turkey)” kategorisinin birincisi olarak prestijini ikiye katladı.

Uluslararası uygulamaları yerel tekniklerden aldığı ilham ile harmanlayan,. Dünyanın en prestijli ödülleri arasında gösterilen “World Luxury Spa Awards”, bu yılki ödüllerini açıkladı. Hizmet ve lüks SPA sektöründe kusursuz hizmetin ve başarının en önemli ölçüsü olarak görülen “World Luxury Spa Awards”ta birinciliği göğüsleyenThe Bodrum EDITION oldu.

Dünyanın en önde gelen lüks SPA’larından biri olarak anılmaktan dolayı duydukları mutluluğu belirten The Bodrum EDITION Genel Müdürü Marc Matar, ilerleyen süreçte bu benzersiz deneyimi yaşayabilmeleri için yeni misafirlerinizi ağırlamayı heyecanla beklediklerini hatırlattı.

Yalıkavak kıyısında bir ütopya yaratan Ian Schrager ve Marriott International iş birliğinde 2018 senesinde kapılarını açan The Bodrum EDITION, yeni nesil lüks otel deneyimini adeta yeniden tanımlıyor. Sofistike tasarımıyla en iyi bakım uygulamalarını ve güzellik hizmetlerini sunan Spa at The Bodrum EDITION, uyguladığı yenilikçi teknikler ve kusursuz hizmet anlayışıyla bu ödülü fazlasıyla hak ediyor.

Sakin ve huzurlu dinlence arayanların favori mekanı olan Spa at the Bodrum EDITION, klasik tatil anlayışının çok ötesinde sunduğu hizmet ile gelenleri kendine hayran bırakıyor.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Harika Harika
0
Harika
Hahaha Hahaha
0
Hahaha
Şok Oldum Şok Oldum
0
Şok Oldum
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Üzdü Üzdü
0
Üzdü
BuTatilde
Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak ve sosyal medya hesaplarımızı takip ederek bize destek olabilirsiniz. En sıcak turizm haberlerini ve en güzel seyahat yazılarını sizler için paylaşmaya her zaman devam edeceğiz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

The Bodrum Edition'dan "World Luxury Spa Awards" Başarısı

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları