“Ters Köşe” yaza merhaba dedi, kendine özgü mezeleri ile adından söz ettirmeye başladı. Deniz lezzetlerini farklı bir reçete ile yorumlayarak çok fazla sayıda kesimden müdavim oluşturmayı başaran Ters Köşe restoran, yaz sezonuna merhaba dedi.

Ankara İncek Loft Alışveriş Caddesi lokasyonu ile mekan, yaz aylarının boğucu sıcaklığında serin ve tertemiz bir hava ile lezzet düşkünlerini ağırlayacak. Deniz ürünlerine getirdiği farklı yorumlar ile beğeni toplayan, damaklarda unutulmayacak bir lezzet bırakan restoran, kısa bir süre içerisinde farklı kesimlerden kalabalık bir hayran kitlesi yakalamayı başardı.

Ankara’nın İncek bölgesinde büyük bir proje olarak hayata geçirilen İncek Loft Alışveriş Caddesi’nde bulunan restoran, bunaltıcı yaz günlerinde Ankara halkının en büyük destekçisi olacak.

Müşteriler Çok Beğeniyor

Aktif olarak hizmet sağlamaya başladığı günden bu yana deniz ürünlerine yeni bir yorum getirerek farklı bir soluk yaratan restoran, özel lezzetleri ile misafir ve müşterilerini hem şaşırtıyor, hem de beğeni topluyor. Türkiye’nin meşhur yerel tatlarını deniz ürünleri ile harmanlayacak meze haline getiren şeflere menü hazırlığında Ankara’nın meşhur durağı Kalbur Balık Restaurant’ın işletmecisi Mehmet Tekmen yardımcı oluyor.

Farklı Pişirme Yöntemleri Ön Plana Çıkartıyor

Ters Köşe, Türkiye’de yerel tat olarak beğenilen köfte, börek, tandır, kokoreç ve mantı gibi sevilen tatları balık ve diğer deniz ürünleri ile birlikte hazırlıyor. Değişik pişirme yöntemleri sayesinde karides, kalamar, ahtapot, balık gibi lezzetler farklı boyutlara taşınıyor, balı, yumuşakçalar ve kabuklular yeniden yorumlanıyor.

Başlangıç menüsü de son derece zengin olan restoranda Balıklı Topik, Patlıcanlı Börülce, Balık Bayıldı, Somon Pastırma, Yoğurtlu Hedik gibi lezzetler sunulurken, ara sıcaklarda köfte, börek, dolma ve lahmacun gibi alternatifler mevcut.

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Harika Harika
1
Harika
Hahaha Hahaha
0
Hahaha
Şok Oldum Şok Oldum
0
Şok Oldum
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Üzdü Üzdü
0
Üzdü
BuTatilde
Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak ve sosyal medya hesaplarımızı takip ederek bize destek olabilirsiniz. En sıcak turizm haberlerini ve en güzel seyahat yazılarını sizler için paylaşmaya her zaman devam edeceğiz.

Ters Köşe Yaz Sezonunu Açtı

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları