“Ters Ev”, Ordu’da kent turizmine katkı sağlaması açısından ziyarete açıldı. Eve büyük ilgi gösteren konuklar, turizm anlamında bu yeniliğin Ordu’ya çok farklı bir güzellik katacağını düşünüyor.

Ordu turizmine büyük katkılar sağlaması düşünülen Ters Ev, 150 metrekarelik alanda inşaat çalışmalarının tamamlanmasının ardından ziyarete açıldı. Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin Altınordu ilçesinde tamamladığı proje, ilk gününde büyük ilgi gördü.

Ordu’nun seyir terası konumundaki Boztepe’ye ulaşımını sağlamakta olan teleferiğin alt kısmında bulunan Ters Ev, hem yerli hem de yabancı turistlerin ziyaretine açıldı, büyük ilgi gördü. Toplamda iki kattan oluşan ve girişi olmak üzere bahçesini de kapsayan tüm bölümlerinin ters olduğu ev, ilk gününü başarıyla atlattı.

Ziyaretçiler, gezmiş oldukları evi fazlasıyla beğendiklerini belirtirken daha önce Batum’da benzer bir yapıya sahip ters evlere tanıklık ettiklerini aktaran konuklar, Ordu’daki yeni yapının da son derece başarılı olduğunu aktardı.

Söz konusu proje ile ilgili olarak Muhammet Günaydın, evin teleferiğin hemen yanında bulunmasının tanıtım anlamında büyük katkı sağlayacağını düşündüğünü belirtti. Her ayrıntısının ince düşünülerek yapıldığı belirten Günaydın, yeni projeyi ziyaret için herkesi beklediklerini söyleyerek sözlerini tamamladı.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Harika Harika
3
Harika
Hahaha Hahaha
0
Hahaha
Şok Oldum Şok Oldum
0
Şok Oldum
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Beğendim Beğendim
1
Beğendim
Üzdü Üzdü
0
Üzdü
BuTatilde
Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak ve sosyal medya hesaplarımızı takip ederek bize destek olabilirsiniz. En sıcak turizm haberlerini ve en güzel seyahat yazılarını sizler için paylaşmaya her zaman devam edeceğiz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

"Ters Ev" Ordu'da Ziyarete Açıldı

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları