Kadim toprakların eşsiz güzelliği içinde yer alan Six Senses Kaplankaya Ağustos boyunca misafirlerine huzur dolu  bir tatil  sunuyor.

Doğal güzelliği, dünya standartlarındaki çağdaş tasarımı ve tarih kokan ambiansıyla Six Senses Kaplankaya, konuklarını  sıra dışı güzellikte bir Ege tatiline davet ediyor. Avrupa’nın en büyük spa merkezleri arasında sayılan Six Senses Spa, sıra dışı terapiler deneyimlemek isteyen tatilciler tarafından büyük rağbet görüyor.  Taticilere, Ağustos ayında kaçırılmayacak konaklama fırsatları sunan  Six Senses Kaplankaya, spa merkezinin yanı sıra, çocuk aktiviteleri, sürdürülebilirlik ve wellness odaklı konaklama paketleriyle hahızalara kazınacak bir tatil seçeneği oluşturuyor.

ERKEN REZERVASYON FIRSATI

Yeşil ve mavinin her tonuyla çevrelenen benzersiz konumu ve bütünsel sağlık, iyi yaşam ve sürdürülebilirlik konularını merkeze alan hizmet ve uygulamalaryla doğa ve iyi yaşam tutkunlarının vazgeçilmez adresi Six Senses Kaplankaya’da misafirler, üç gece ve üzeri konaklamalarda yüzde 10 ile 15 arasında değişen farklı indirimlerden faydalanıyor. En az yedi gecelik aile konaklamalarında ise ikinci odada yüzde 30 indirim fırsatından yararlanmak da diğer bir seçenek. Sezon boyunca konaklama tarihinden en az yedi gün önce rezervasyonlarını yaptıran konuklara ise yüzde 10 indirim uygulanıyor.

HAFTA SONU FIRSATI

Uzun tatile zamanı olmayanlar için ise Six Senses Kaplankaya iki günlük harika bir hafta sonu molası fırsatı sunuyor. 60 dakikalık holistik masaj ve akşam yemeğinin de dahil olduğu bu özel hafta sonu paketi yalnızca Perşembe ve Pazartesi günleri arasında geçerli olan avantajlı fiyatlarla sunuluyor. İki günü aşan konaklamalarda ise paket kapsamında Bodrum Gündoğan’a gidiş dönüş lüks yat transferi de ücretsiz olarak sağlanıyor.

SAĞLIKLI BESLENMEYE TATİLDE BAŞLAYIN

Six Senses Kaplankaya, birçok kişi için klasikleşen tatilde sağlıksız beslenme rutinini tam tersine çeviriyor. “Eat with Six Senses” programlarıyla misafirlerine tatil sonrasında da uygulayabilecekleri sağlıklı, dengeli ve sürdürülebilir bir beslenme alışkanlığı sunuyor.

Sağlıklı yaşam rutinini bütünsel bir yaklaşımla ele alan Six Senses Kaplankaya misafirlerine kendi organik bahçesinden ve bölgedeki zeytin ağaçlarından, yerel balık pazarından ve çevre köylerden gelen  doğal yiyeceklerden oluşan menüler sunuyor. Otelin bünyesinde farklı lezzetleri deneyimlemek isteyen misafirler için farklı konseptlerde restoranlar da bulunuyor.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Harika Harika
0
Harika
Hahaha Hahaha
0
Hahaha
Şok Oldum Şok Oldum
1
Şok Oldum
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Beğendim Beğendim
1
Beğendim
Üzdü Üzdü
0
Üzdü
BuTatilde
Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak ve sosyal medya hesaplarımızı takip ederek bize destek olabilirsiniz. En sıcak turizm haberlerini ve en güzel seyahat yazılarını sizler için paylaşmaya her zaman devam edeceğiz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tatilde Huzur Arayanların Gözdesi Six Senses Kaplankaya'da

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları