United Colors of Benetton, tatil bavullarınızı doldurmak için renkli alternatifler sunuyor. Tatil planlarının başlaması ve yaz aylarının gelmesi, tatil bavulunu doldurma telaşını da beraberinde getirdi. Eğlenceli yaz koleksiyonları ve renkli alternatifleri ile fonksiyonel bir seyahat koleksiyonu oluşturmak, United Color of Benetton ile mümkün gözüküyor.

Canlı renkleri, başarılı tasarımları ve etkileyici desenleri ile her zevke hitap eden plaj koleksiyonu, mayo ve bikinilerden başlayarak plaj havlularına kadar çok geniş olanaklar sunuyor. Aksesuarlar ve kişisel malzemeler ile zenginleştirilen koleksiyonda yaz tatiliniz için aradığınız, ihtiyaç duyduğunuz her şeyi görebilmek mümkün.

Benetton ile yaz neşesini ve yaz ruhunu modellerine yansıtan ürünler, stil sahibi bir koleksiyonu ortaya döküyor. Canlı renklerle tasarımı biten bikini ve mayoların yanı sıra aynı ruha sahip plaj havluları da tarzınızı plajda yansıtma konusunda sizlere yardımcı olacak.

Renklerin gücünden faydalanarak enerji bulan ve seyahat koleksiyonu olarak sunulan modeller, yeşil, lacivert ve kırmızı renk alternatifleri ile tatil bavulunu doldurmanız için tasarlandı. Valiz içi düzenleyicilerin de yer aldığı koleksiyon sayesinde yazın tadını en canlı şekilde çıkartmak mümkün gözüküyor.

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Harika Harika
0
Harika
Hahaha Hahaha
0
Hahaha
Şok Oldum Şok Oldum
0
Şok Oldum
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Üzdü Üzdü
0
Üzdü
BuTatilde
Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak ve sosyal medya hesaplarımızı takip ederek bize destek olabilirsiniz. En sıcak turizm haberlerini ve en güzel seyahat yazılarını sizler için paylaşmaya her zaman devam edeceğiz.

Tatil Bavulunuz United Colors of Benetton ile Renklensin

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları