Skytrax, dünyanın en kapsamlı yolcu memnuniyeti araştırmasını gerçekleştirmeye devam ediyor. Bu anlamda TAV İşletme Hizmetleri tarafından işletimi sürdürülen Frankfurt “primeclass” Lounge, “en iyi 10 bağımsız özel yolcu salonu” listesinde yer almayı başardı.

TAV Havalimanları’nın iştiraki TAV İşletme Hizmetleri’nin Frankfurt Havalimanı’nda işlettiği “primeclass” Lounge, dünyanın en iyi 10 yolcu salonundan biri olarak gösterildi.

Skytrax tarafından düzenlenen ankette, 100’den fazla ülkeden 21 milyon 600 bin yolcunun katılımı sonucunda sonuçlar belirlendi. TAV, ilk kez katıldığı bu ankette en iyi 10 özel yolcu salonu listesinde yedinci sırada yer aldı.

Primeclass LoungeTAV İşletme Hizmetleri Genel Müdürü Bora İşbulan, bu başarılı sonuç ile ilgili olarak düşüncelerini dile getirdi. İşbulan “Frankfurt’ta işlettiğimiz özel yolcu salonu, dünyanın en kalabalık ve yoğun havalimanlarından biri olmasıyla da biliniyor. Buna rağmen, salonun yolcu seçimiyle ödüllendirilmesinden büyük bir mutluluk ve memnuniyet duyduk. TAV İşletme Hizmetleri olarak bugün toplam 24 ülkede 42 havalimanında 83 yolcu salonu işletmekteyiz. TAV “primeclass” markası, misafirlerimizin ve konuklarımızın ihtiyaçlarını, beklentilerini takip etmemiz sonucunda bugünlere geldi. Yılda yaklaşık 8 milyon yolcuya hizmet veriyoruz. Frankfurt Havalimanı bünyesinde yer alan “primeclass” Lounge mimari tasarım konsepti, kentin hem geleneksel mimari yapısı, hem dokusu ve hem de yapı malzemeleri incelenerek geçmişten bugünlere süregelen kültürel mimari değerlerin bir analizi olarak biçimlendirildi. Kendi markamız ve havayollarıyla yaptığımız işbirlikleri, tüm dünyada büyümemizi sağlayacak. Havalimanlarında ek gelir kaynağı yaratıyoruz. Bu kaynaklar ile küresel anlamdaki liderliğimizi sürdürmek, ilerleyen 5 yılda portföyümüzü 200 yolcu salonuna ulaştırmak en büyük hedefimiz” dedi.

2018 yılında toplam 69 milyon 500 bin yolcuya hizmet veren Frankfurt, dünyanın en kalabalık dördüncü havalimanı olmuştu. Primeclass Lounge, havalimanında Terminal 2’de yer alıyor.

Primeclass Lounge

2018 yılının Nisan ayından bu yana hizmette olan yolcu salonu, konuklarına toplam 270 metrekarelik bir alanda yiyecek ve içecek menüsü sunarken, aynı zamanda dinlenme alanları, duşlar ve çalışma alanı da barındırıyor.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Harika Harika
0
Harika
Hahaha Hahaha
0
Hahaha
Şok Oldum Şok Oldum
0
Şok Oldum
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Beğendim Beğendim
1
Beğendim
Üzdü Üzdü
0
Üzdü
BuTatilde
Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak ve sosyal medya hesaplarımızı takip ederek bize destek olabilirsiniz. En sıcak turizm haberlerini ve en güzel seyahat yazılarını sizler için paylaşmaya her zaman devam edeceğiz.

Skytrax’tan TAV “primeclass”a ödül

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları