Uluslararası anlamda bugüne kadar birçok farklı ödüle layık görülmeyi başaran İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı, bir ödül daha kazandı. En iyi müşteri deneyimi yaşatan markaların ödüllendirildiği görkemli gecede, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı A.L.F.A Awards’ın “Havalimanları” kategorisinde “En İyi Müşteri Deneyimi Yaşatan Marka” ödülünün sahibi oldu.

İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı, kazandığı ödüllere bir yenisini daha ekledi. 25 farklı sektörden markaların değerlendirmeye alındığı A.L.F.A Awards kapsamında “Havalimanı” kategorisinde ilk sırayı alan İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı, yolcu ve müşterilerine sunmuş olduğu hizmetlerden dolayı “Müşteri Markası” seçildi.

İmages 1559207782 MG 4990

Akademetre ve Marketing Türkiye işbirliği ile gerçekleştirilen araştırmada markalar, satış öncesindeki ilişki deneyimi, markanın alıcı ile kurduğu iletişim ve nitelik, markaya sağlanan erişim imkanları, satış sonrasında ilişki tutarlılığı gibi farklı parametreleri ile öne çıkıyor.

Nüfusun en yoğun olduğu 12 ilde 1200 katılımcı ile yüz yüze gerçekleştirilen görüşmelerde belirlenen ödüllerden birini de, İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı almış oldu.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Harika Harika
1
Harika
Hahaha Hahaha
0
Hahaha
Şok Oldum Şok Oldum
0
Şok Oldum
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Üzdü Üzdü
0
Üzdü
BuTatilde
Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak ve sosyal medya hesaplarımızı takip ederek bize destek olabilirsiniz. En sıcak turizm haberlerini ve en güzel seyahat yazılarını sizler için paylaşmaya her zaman devam edeceğiz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sabiha Gökçen Havaalanı'na Ödül!

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları