86
109 Paylaşım, 86 Beğeni

Pegasus Hava Yolları Genel Müdürü Mehmet T. Nane, Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği olan IATA’nın Güney Kore’nin başkenti olan Seul’de düzenlenen Genel Kurul Toplantısı’nda Yönetim Kurulu’na seçilme başarısı gösterdi. 

IATA’nın Yönetim Kurulu’nda global havacılık sektörünün önde gelen hava yolu şirketlerinden 30’a yakın üst düzey yöneticinin bulunduğu bilinirken, IATA’ya sadece hava yolu şirketleri üye olabiliyor.

1945 yılından bu yana aktif olarak çalışmalarına devam eden IATA, günümüzde 120 ülkeden 290 üye hava yolu şirketi ile totaldeki hava yolu trafiğinin yüzde 82’lik bölümünü temsil ediyor. Mehmet T. Nane’nin Yönetim Kurulu Üyesi olarak seçilmesi, yeni dönemde bu birliğin yönetiminde yer alan tek Türk şirketin Pegasus Hava Yolları olması anlamına da geliyor.

Yönetim Kurulu Üyesi olarak seçilmesiyle alakalı olarak görüşlerini dile getiren Mehmet T. Nane, ülke ve sektör adına böyle önemli bir rolde yer almasından ve Türkiye’yi global bir havacılık platformunda temsil etmekten dolayı duyduğu gururu aktardı. “Sektörümüzün gelişimi için tüm yeni çalışmalar ve projeler için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” diyen Mehmet T. Nane, yeni dönem kararlarında birliğin içerisinde bir Türk şirketinin de bulunmasının önemine değinerek sözlerini noktaladı.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

86
109 Paylaşım, 86 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Harika Harika
0
Harika
Hahaha Hahaha
0
Hahaha
Şok Oldum Şok Oldum
0
Şok Oldum
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Üzdü Üzdü
0
Üzdü
BuTatilde
Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak ve sosyal medya hesaplarımızı takip ederek bize destek olabilirsiniz. En sıcak turizm haberlerini ve en güzel seyahat yazılarını sizler için paylaşmaya her zaman devam edeceğiz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pegasus Hava Yolları Genel Müdürü Mehmet T. Nane IATA Yönetim Kurulu'na Seçildi

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları