World Luxury Spa Award 2019’da NG Hotels iki ödüle birden layık görüldü. Global kategoride NG Afyon Aliva Spa “Luxury Thermal Resort Spa” ödülünü alırken, NG Sapanca Alive Spa ise “Luxury Healing Spa” ödülünün sahibi oldu.

NG Sapanca ve NG Afyon’da sunduğu hizmetlerle adından söz ettiren NG Hotels, otel misafirleri ve turizm sektörünün profesyonel kişileri tarafından verilen oylarla belirlenen 2019 World Luxury SPA Awards’da iki ödüle birden sahip oldu.

NG Yönetim Kurulu Başkanı Hediye Güral Gür, İcra Kurulu Başkanı Kamil Berk ve Nafi Güral Eğitim Vakfı Başkanı Gülsüm Güral’ın katılımıyla St. Petersburg The State Hermitage Museum Official Hotel’de gerçekleşen ödül töreninde NG Hotels iki ödül birden aldı. NG Sapanca Aliva Spa’nın aldığı “Luxury Healing Spa” ödülünü Genel Müdür Tezcan Özdemir alırken, NG Afyon adına “Luxury Thermal Resort Spa” ödülünü ise Genel Müdür Cenker Yılmaz aldı.

Benzersiz bir Spa deneyimi yaşatma mottosuyla üstün hizmet anlayışını sürdüren NG Sapanca ve termal ve lüksü birleştirerek “termal wellness” konseptine sahip olan NG Afyon, iki ödülle seneyi başarılı bir şekilde devam ettirmiş oldu.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Harika Harika
0
Harika
Hahaha Hahaha
0
Hahaha
Şok Oldum Şok Oldum
0
Şok Oldum
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Beğendim Beğendim
1
Beğendim
Üzdü Üzdü
0
Üzdü
BuTatilde
Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak ve sosyal medya hesaplarımızı takip ederek bize destek olabilirsiniz. En sıcak turizm haberlerini ve en güzel seyahat yazılarını sizler için paylaşmaya her zaman devam edeceğiz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

NG Hotels'e İki Ödül Birden

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları