NG Afyon, boğucu yaz günlerinde kaçamak yapmak, yoğun sıcaklıktan kaçmak ve nefes almak i steyenlere ferahlatıcı bir yaz tatili deneyimi yaşatıyor. Misafirlerine aradığı tüm imkanları sunan NG Afyon, her şey bir arada sunduğu seçenekleri ile tercih sebebi oluyor.

Afyonkarahisar’da adeta saklı bir cennet olan NG Afyon, misafirlerini ferahlatan atmosferler sunmayı sürdürüyor. Serinleten havuzları, çocukların favori mekanı olan aquaparkı, aile boyu keyifli vakit geçirmeye aracılık edecek barbeküleri, eğlence merkezleri ve canlı müziklerinin yanı sıra Frig Vadisi turları ve Aliva Spa’da masaj imkanları ile yoğun iş hayatından ve bunaltıcı sıcaktan kaçmak isteyenler için bir numaralı tercih oluyor.

Otelin deneyimli şeflerinin özel yorumlarıyla hazırlanan menülerde de Afyonkarahisan bölgesinin yerel lezzetleri, en yenilikçi halleriyle misafirlere armağan ediliyor. Sunulan spa paketleri, uzman terapistler eşliğinde uygulanan farklı masaj yorumları ve bakım kürleriyle besleniyor ve negatif etkilerden arınma konusunda misafirlere yardımcı olunuyor. Ferahlatıcı havanın ve geniş imkanların ışığında bir yaz tatili yapmak isteyenler için NG Afyon, ilk tercihlerden biri oluyor.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Harika Harika
0
Harika
Hahaha Hahaha
0
Hahaha
Şok Oldum Şok Oldum
0
Şok Oldum
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Üzdü Üzdü
0
Üzdü
BuTatilde
Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak ve sosyal medya hesaplarımızı takip ederek bize destek olabilirsiniz. En sıcak turizm haberlerini ve en güzel seyahat yazılarını sizler için paylaşmaya her zaman devam edeceğiz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

NG Afyon'dan Yaz Tatili Fırsatı

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları