Milta Bodrum Marina, doluluk oranı açısından Mayıs ayında dönem rekorunu kırmayı başardı. Yat sahiplerine ve deniz tutkunlarına sağlamış olduğu hizmetleri ile adından söz ettirmeyi başaran Milta Bodrum Marina, Mayıs ayında doluluk oranını yüzde 93 seviyesine çekmeyi başardı.

Yat tutkunlarının gözde yerlerinden biri olan Milta Bodrum Marina, bu yaz dönemini de oldukça yoğun geçirecek. Mayıs ayı doluluk oranını yüzde 93’e ulaştırarak kendi dönem rekorunu kırmayı başaran yer, yaz dönemi için yüzde 100 oranında bir doluluk bekliyor.

Bayram tatilinde de yüzde 100 doluluk ile geçirecek olan Marina, aynı zamanda Haziran ile Ağustos arasındaki süreçte de tamamen dolu olmayı bekliyor.

Milta Bodrum Marina

Milta Turizm İşletmeleri Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Murahhas Üyesi Cem Eriç, konuyla alakalı olarak şu ifadeleri kullandı: “Ayrıcalıklı hizmetlerimizden aldığımız güç ile yaz sezonu henüz başlamamış olmasına rağmen yüzde 93 doluluk oranına ulaştık. Yakaladığımız bu istikrarlı ve başarılı ivme ile Haziran ve Ağustos arası dönemi yüzde 100, yıl ortalamasını ise toplamda yüzde 84 ile tamamlamayı hedefliyoruz.  Müşteri memnuniyetini daha da üst seviyelere çekme hedefiyle yürüttüğümüz çalışmalar, meyvesini henüz yaz sezonu açılmadan verdi. Bu nedenle topladığımız meyvelerin haklı gururunu yaşıyoruz.”

Mavi Bayrak ve 5 Altın Çıpa Ödülü, Milta Bodrum Marina’nın Sahibi Olduğu Başarılar

Uluslararası platformda da Türk denizlerindeki farklı hizmet anlayışını yansıtmayı başaran Milta Bodrum Marina, en küçük teknelerden en lüks yatlara kadar güvenli konaklama imkanı sağlama konusunda öncü durumda. Milta Bodrum Marina, 1999’dan bu yana istikrarlı grafiğini her sene kazandığı Mavi Bayrak ödülü ve 5 Altın Çıpa Ödülü ile taçlandırmış oldu.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Harika Harika
2
Harika
Hahaha Hahaha
0
Hahaha
Şok Oldum Şok Oldum
0
Şok Oldum
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Üzdü Üzdü
0
Üzdü
BuTatilde
Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak ve sosyal medya hesaplarımızı takip ederek bize destek olabilirsiniz. En sıcak turizm haberlerini ve en güzel seyahat yazılarını sizler için paylaşmaya her zaman devam edeceğiz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Milta Bodrum Marina Mayıs Ayında Rekor Kırdı

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları