Yapı Kredi, finans sektörü ve teknoloji şirketlerinin yenilikçi projeleri ile üstün pazarlama başarılarının ödüllendirildiği “Sardis Ödülleri”nden 5 ödül alarak, en çok ödül alan banka oldu.

Yapı Kredi’den yapılan yazılı açıklamaya göre, banka “Sardis Ödülleri”nde 5 ödülün sahibi oldu.

“Panik Yok Butonu” ile “Ürün ve Hizmet İnovasyonu Bölümü” “Bankalar” kategorisinde birinci olan bankanın, sivil toplum kuruluşu Young Guru Academy (YGA) iş birliği ile çocuklara bilimi sevdirmek amacıyla hayata geçirdiği sosyal kalkınma projesi “Anadolu’ya Bilim Göçü”nün reklam filmi “Pozitif Sosyal Etki Bölümü”, “Kurumsal Sosyal Sorumluluk” kategorisinde birinciliğe layık görüldü.

Bankanın Silikon Vadisi’ne seyahat çekilişine katılma imkanı sunduğu, YouTube’da farklı ilgi alanlarına farklı kurgularla gösterilen filmleri ise “Dijital Pazarlama Bölümü”, “Bankalar” kategorisinde ikincilik ödülünü aldı.

Ayrıca, 23. Yapı Kredi Afife Tiyatro Ödülleri’nde bankanın 75 yıldır kültür sanat alanında gerçekleştirdiği ilkleri ve topluma kattığı değerleri yansıtan etkileyici video, mapping gösterisi ile “Kurumsal İletişim Bölümü”, “Etkinlik Yönetimi” kategorisinde ve “Yapı Kredi Digitalent Genç Yetenek Programı” reklamları ile “Entegre İletişim Bölümü” yine “Bankalar” kategorisinde birincilik ödüllerinin sahibi oldu.

Kaynak: AA

ÖNERİ: İzmir’in En Güzel Kamp Alanları

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

BuTatilde
Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak ve sosyal medya hesaplarımızı takip ederek bize destek olabilirsiniz. En sıcak turizm haberlerini ve en güzel seyahat yazılarını sizler için paylaşmaya her zaman devam edeceğiz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yapı Kredi, Sardis Ödülleri'nden 5 Ödülle Döndü

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Video
Youtube and Vimeo Embeds