Yalıkavak Marina, Bodrum yeni sezona hazırlandı. Dünyanın en iyileri arasında gösterilen ve içinde bulundurduğu markalarda dünya jet setinin ortak buluşma noktası olan Yalıkavak Marina, Bodrum, yaz sezonu için etkileyici imkanlar sunuyor.

Kitchenette

Yalıkavak Marina’da Bodrum’un en etkileyici ve popüler buluşma mekanlarından biri olmaya aday olan Kitchenette, zengin menüsü ve büyülü atmosferiyle konuklarını bekliyor. Kahvaltı ve akşam yemeği için paylaşımlık tabak servislerinden oldukça lezzetli tatlılara kadar geniş bir alternatif seçim yelpazesi sunan Kitchenette menüsü, yaz ayları için özel olarak oluşturuldu. Hafif lezzetler, konukların akşam yemeklerini keyifli bir şekilde yemesine imkan tanıyacak.

Kitchenette’nin yepyeni menüsünde özellikle salatalar yaz döneminin en çok tercih edilen seçimleri arasında bulunuyor. Enginar Salatası’ndan Bergama Tulumlu Roka Salatası’na kadar geniş bir yelpaze, her zevke hitap etmeyi başarıyor.

Dünya mutfaklarından da örnekler alarak bu örnekleri yorumlayan, Kitchenette’ye özel sunumlarla birleştirilen “tereyağlı çörek Patty”, Fransız mutfağının favori seçimlerinden biri olan “Galette” ve “Kitchenette Madame” imza lezzetler arasında ilk sırayı alıyor.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Harika Harika
3
Harika
Hahaha Hahaha
0
Hahaha
Şok Oldum Şok Oldum
0
Şok Oldum
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Üzdü Üzdü
0
Üzdü
BuTatilde
Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak ve sosyal medya hesaplarımızı takip ederek bize destek olabilirsiniz. En sıcak turizm haberlerini ve en güzel seyahat yazılarını sizler için paylaşmaya her zaman devam edeceğiz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kitchenette Yalıkavak Marina'da Sezonu Açtı

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları