Kempinski Otelleri ve Grupo de Turismo Gaviota SA, Küba’daki ilk beş yıldızlı lüks resort otelleri olacak Cayo Guillermo Resort Kempinski için gerekli adımları attı, yönetim sözleşmesini imzaladı. Küba’nın ilk beş yıldızlı oteli olan Gran Hotel Manzana Kempinski La Habana’yı iki yıldır başarıyla işleten Kempinski, Karayiplerde yer alacak yeni oteli ile Amerika kıtasındaki etkinliğini arttıracak. Hala inşa halinde olan Cayo Guillermo Resort Kempinski’nin, bu yıl hizmete açılması planlanıyor.

Havana lokasyonunun yaklaşık 500 kilometre doğusunda yer alan, bir turizm cenneti olarak adlandırılan Cayo Guillermo’da yer alacak olan yeni otel, tropik bir adanın başkentinde sakinliği, koşuşturmadan uzak bir  bölgeyi ve özel bir deneyim sunmayı vaat ediyor. İnşa halinde olan otelin ayrıca bir özelliği de bulunuyor. Cayo Guillermo Resort Kempinski, Küba’da “her şey dahil olmayan ilk otel” olma özelliğine sahip olacak.

İhtişam barındıran bu otel, Atlantik Okyanusu’nda ilerleyen bir geminin pruvasını andıracak şekilde dizayn ediliyor. 245 oda ve suiti bulunacak olan resort otel, ayrıca geniş bahçelerle de çevrelenecek. Standart konuk odalarının birçoğunun deniz manzarasını sunması, beyaz kumu ile  meşhur olan Playa Plajı’nın tatil köyünün bitişiğinde yer alması, oteli özel kılan maddeler arasında yer alıyor.

Cayo Guillermo Resort Kempinski sayesinde konuklar, gastronomik alanda da birçok deneyim kazanacak. Özel ve farklı tatlar sunan restoranlar, en taze deniz ürünlerini konuklarına ikram edecek. Bu ayrıcalık, resortu Cayo’daki tüm restoranlardanfarklı kılan bir etken. Bunun dışında çocuk kulübü, spor salonları, tenis kortu, lobi ve puro barlar da bu tesiste yer alacak olan ayrıcalıklar arasında bulunuyor.

Grupo de Turismo Gaviota İcra Kurulu Başkanı Carlos Miguel Latuff Carmenate, otel ve proje ile ilgili olarak “Şehir otelimiz Gran Hotel Manzana Kempinski La Habana’nın açılışını neredeyse iki yıl önce başarılı bir şekilde gerçekleştirdikten sonra, özel lüks resort otelimiz Cayo Guillermo Resort Kempinski’yi de yakın tarihte açarak farklı bir deneyim sunacağız,” diyor. “Kempinski Hotels ile tekrar çalışmaktan mutluyuz. Resort ve otel yönetiminde dünya çapında uzmanlığa sahip bu lüks otel markası, özgünlüğünü ve Avrupa’ya özgü zarafetini Küba’ya taşımaya devam edecek.” dedi.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Harika Harika
0
Harika
Hahaha Hahaha
0
Hahaha
Şok Oldum Şok Oldum
0
Şok Oldum
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Üzdü Üzdü
0
Üzdü
BuTatilde
Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak ve sosyal medya hesaplarımızı takip ederek bize destek olabilirsiniz. En sıcak turizm haberlerini ve en güzel seyahat yazılarını sizler için paylaşmaya her zaman devam edeceğiz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kempinski Otelleri Küba'ya Adım Atıyor

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları