Olağanüstü doğası, ziyaretçilerine sunduğu zengin aktivite seçenekleriyle ülkemizin nadide gezi merkezlerinden olan Kapadokya’da kısa bir süre önce hizmete giren Indian Bollywood Restoran’ın açılışı oldukça görkemli oldu

Kapadokya CCR Hotel içerisinde, TravelShop Turkey ve CCR Hotel işbirliğiyle konukşlarına kapılarını açan,  Indian Bollywood Restoran Kapadokya’ya uğrayanlarının görmeden gitmemeleri gereken bir mekan.

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, Hindistan Konsolosu Purnojyoti Mukherjee, THY Nevşehir İl Müdürü Kamil Engin Karaman, Nevşehir Turizm İl Müdürü Cengiz Ekici ve Aksaray Turizm İl Müdürü Mustafa Doğan’ın  hazır bulundukları açılışda, Indian Bollywood Restoran, yurtiçi ve yurtdışından gelen birçok turizmciyi de konu etti.

Bölgelerinde bu tip yatırımları teşvik ettiklerini belirterek açılış konuşmasına başlayan  Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, girişimde bulunan değerli TravelShop Turkey Yönetim Kurulu Başkanı Murtaza Kalender ila CCR Hotel Yonetim Kurulu Başkanı Mustafa Çankaya’ya sektöre ve beldeye yaptıkları katkılarından dolayı teşekkür etti.

Açılışta, Hint restoranlarının kendi kültürlerini tanıtmak adına önem taşıdığına dikkat çeken Hint Konsolosu Purnojyoti Mukherjee ise Hint mutfağının zenginliklerini Kapadokya’ya getirmekten mutluluk duyduklarını döyledi.

Kapalı ve açık alan olmak üzere toplam 250 misafiri aynı anda  ağırlayacak kapasiteye sahip olan  Indian Bollywood Restoran,  büyük organizasyonlarda kapasitesini 1000 kişiye kadar  çıkarabilmekte.

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Harika Harika
0
Harika
Hahaha Hahaha
0
Hahaha
Şok Oldum Şok Oldum
0
Şok Oldum
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Üzdü Üzdü
0
Üzdü
BuTatilde
Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak ve sosyal medya hesaplarımızı takip ederek bize destek olabilirsiniz. En sıcak turizm haberlerini ve en güzel seyahat yazılarını sizler için paylaşmaya her zaman devam edeceğiz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapadokya'da Bir Hintli: Indian Bollywood Restoran

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları