Jason Derulo, Regnum Live in Concert programı kapsamında 10 Temmuz’da sahneye çıkacak. Dünyaca ünlü şarkıcıları ağırlayarak hayranları ile buluşturan Regnum Carya, bomba konserlerine bir yenisini daha eklemiş oldu.

James Arthur, Jennifer Lopez ve Anne Marie gibi ünlü isimlerin sahne alacağı Regnum Live in Concert etkinliği için bir isim daha belli oldu. Dünyaca ünlü sanatçı Jason Derulo, 10 Temmuz 2019 tarihinde Regnum Carya’da hayranları ile buluşacak.

Jason Derulo
Jason Derulo

“Müziğin Dahi Çocuğu”

Müziğin dahi çocuğu, yılın en çok konuşulan konserlerine imza atmayı başaran Regnum Live in Concert etkinliği kapsamında sahneye çıkacak. Jennifer Lopez ve Anne Marie gibi isimlerin ardından açıklanan Jason Derulo, 2009 yılından bu yana yakaladığı müthiş yükselişle piyasanın baş mimarlarından biri oldu.

Birçok hit parçasını 10 Temmuz akşamında dans koreografileri eşliğinde sergileyecek olan Derulo, hayranlarının nefesini kesmeye hazırlanıyor. Uluslararası ağlara sahip müzik paylaşım sitelerinde video klipleri ve şarkıları milyonlarca tıklanmaya ulaşan Derulo, kısa bir süre önce de dünyanın en önemli müzik şirketlerinden biri olarak gösterilen Warner Brothers Records’a bağlı sanatçılar arasındaki yerini almıştı.

Derulo, sahne performansını enerjisi ile birleştirerek kurduğu samimi diyaloglarla tanınıyor. Derulo’nun performansı, 10 Temmuz akşamı Regnum Live in Concert programında bir kez daha beğeni toplayacak.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Harika Harika
0
Harika
Hahaha Hahaha
0
Hahaha
Şok Oldum Şok Oldum
0
Şok Oldum
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Üzdü Üzdü
0
Üzdü
BuTatilde
Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak ve sosyal medya hesaplarımızı takip ederek bize destek olabilirsiniz. En sıcak turizm haberlerini ve en güzel seyahat yazılarını sizler için paylaşmaya her zaman devam edeceğiz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Jason Derulo Regnum Carya Sahnesine Çıkacak

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları