James Arthur, Regnum Carya sahnesinde ilk Türkiye konserini verdi. “Regnum Live in Concert” serisi, 2019 yılında açılışını dünya yıldızı James Arthur ile vermiş oldu.

Keyifli bir açılış gününde hayranlarına müzik ziyafeti yaşatan James Arthur, bu konserle birlikte ülkemizde ilk konserini de vermiş oldu. Dinleyenlerinden tam not alarak sınıfı geçen James Arthur, doğal ve samimi tavırları ile de hayran kitlesini çoğalttı.

Müzik sektörünün dünyaca ünlü isimlerini konuk eden ve senenin en çok konuşulan etkinliklerinden birini yapmayı başaran “Regnum Live in Concert”, 2019 yılını etkileyici bir başlangıç ile yaptı. Daha önceden açıklanan, son yılların yükselişte olan isimlerinden biri olan İngiliz şarkıcı James Arthur, Regnum Carya sahnesinde ilk Türkiye konserini verdi.

James Arthur

“Slow Şarkıların Romantik Sesi”

“Slow şarkıların romantik sesi” olarak da bilinen Arthur, sevilen parçalarını arka arkaya seslendirdi. Konser sonrasında da duygu ve düşüncelerini paylaşayan ünlü şarkıcı, dinleyicilerinin yoğun ilgisinden dolayı çok mutlu olduğunun altını çizdi.

Türkiye’yi ve Antalya’yı çok sevdiğini belirten Arthur, Regnum Carya’ya da teşekkür etti. “Regnum Carya gibi bir otelde daha önce hiç zaman geçirmemiştik. Bizi bu denli etkileyici bir yerde konuk etmelerinden dolayı Ali Şafak Öztürk ve Regnum Carya ekibine çok teşekkür ederim” diyen Arthur, Antalya’ya tatil için mutlaka bir kez daha gelmek istediği söyledi.

Arthur’a Antalyaspor Forması Hediye Edildi

James Arthur
James Arthur’a Antalyaspor forması hediye edildi.

Antalyaspor Kulüp Başkanı Ali Şafak Öztürk, konser öncesinde dünyaca ünlü sanatçıya 07 numaralı bir Antalyaspor forması hediye etti.

X-Factor’ü kazanmasının ardından dikkat çeken ve kısa sürede dünya çapında bir popülariteye sahip olan Arthur, Regnum Carya sahnesinde ilk konserini vermiş oldu.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Harika Harika
2
Harika
Hahaha Hahaha
0
Hahaha
Şok Oldum Şok Oldum
0
Şok Oldum
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Üzdü Üzdü
0
Üzdü
BuTatilde
Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak ve sosyal medya hesaplarımızı takip ederek bize destek olabilirsiniz. En sıcak turizm haberlerini ve en güzel seyahat yazılarını sizler için paylaşmaya her zaman devam edeceğiz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

James Arthur Regnum Live in Concert'te İlk Türkiye Konserini Verdi

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları