Yeni nesil alışveriş merkezlerinden biri olan İstMarina, denize nazır konumu ve ferah açık alanları ile yaz etkinliklerine tam gaz devam ediyor. 23 Temmuz Salı günü, MacFit işbirliği ile beraber gerçekleştirilecek yoga aktivitesi, ziyaretçilere huzurlu bir hafta geçirmeyi vaat ediyor. Sahilin beraberinde getirdiği etkileyici atmosfer ile düzenlenecek etkinlik, saat 19.00’da ziyaretçilerin ücretsiz katılımları ile başlayacak.

İstMarina Alışveriş Merkezi’nin hem yoğun hem de eğlenceli yaz programları, kaldığı yerden devam ediyor. Etkinlikler ile deniz üstü alışveriş keyfinin ikiye katlandığı yerde moda, eğlence ve lezzeti bir arada sunan alışveriş merkezi aynı zamanda her hafta farklı ve keyifli aktiviteleri ile de fark yaratıyor.

Kültür, sanat ve spor etkinliklerinin sürekli olarak yenilendiği merkezde MacFit işbirliği, 23 Temmuz Salı gününü anlamlı hale getirecek. Düzenlenecek olan yoga etkinliği, huzurlu bir hafta geçirmek ve haftaya enerji dolu devam etmek isteyenler için adalar manzarası eşliğinde birebir fırsatların başında geliyor.

MacFit’in sertifikalı eğitmenleri tarafından gerçekleştirilecek olan aktivite, saat 19.00’da başlayacak. Katılım sağlamak isteyenler, 0 216 586 51 51’i arayarak kayıt yaptırabilecek. Tüm ekipmanların AVM tarafından karşılanacağı etkinliğe katılanlar aynı zamanda MacFit tarafından tek kullanımlık kulübe giriş kartının da sahibi olacak.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Harika Harika
1
Harika
Hahaha Hahaha
0
Hahaha
Şok Oldum Şok Oldum
0
Şok Oldum
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Üzdü Üzdü
0
Üzdü
BuTatilde
Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak ve sosyal medya hesaplarımızı takip ederek bize destek olabilirsiniz. En sıcak turizm haberlerini ve en güzel seyahat yazılarını sizler için paylaşmaya her zaman devam edeceğiz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstMarina AVM'de Yoga Buluşması

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları