Türkiye’nin dünyaya açılan yeni kapısı İstanbul Havalimanı, tam kadro bir halde bayram için yolcularını ağırlamaya hazırlanmış durumda. Yolcularının seyahat deneyimini yüksek bir memnuniyete dönüştürme hedefiyle çıkılan bu yolda, tam kapasite hizmet anlayışıyla bu güne kadar 10 milyon yolcuyu ağırlayan İstanbul Havalimanı, ilk bayramın heyecanını yaşayacak.

Ramazan Bayramı dolayısıyla rekor bir yoğunluk beklenen havalimanında tüm hazırlıklar tamamlandı. İstanbul Yeni Havalimanı’nın işletmesini üstlenen İGA, Ramazan Bayramı tatili boyunca tam kadro ekibi ile görevinin başında olacak. 9 gün boyunca devam edecek olan Bayram Tatili vesilesiyle İstanbul Havalimanı’nda yoğunlukların yaşanması bekleniyor. İGA, tüm bu yoğunluğa karşı önlemlerini almayı başardı. Özellikle yolcu yoğunluğunun yaşanacağı bagaj kontrol noktalarına ek x-ray cihazları ve takviye personel işlemleri gerçekleştirildi. Aynı zamanda yiyecek, içecek ve dinlenme için uygun olan alanlarda da maksimum konforun yaşanabilmesi için düzenlemeler gerçekleştirildi.

İstanbul Havalimanı

Özel Otopark Kampanyası

İGA, İstanbul Havalimanı’na Ramazan Bayramı nedeniyle gelen yolcuları için özel otopark kampanyası da düzenliyor. 31 Mayıs ile 4 Haziran 2019 tarihleri arasında geçerli olan kampanyada, 7-10 gün boyunca park teslimi yapan yolcular  7 günlük abonelik ücreti ödeyecek.

Duty Free’de İndirim Kampanyası Var

İstanbul HavalimanıAynı zamanda Duty Free içinde de yolculara özel fırsatlar sunuluyor. Duty Free alanından yapılacak olan alışverişlerde %40’a varan indirim fırsatları yolculara sunulacak.

İGA Havalimanı İşletmesi İcra Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü H. Kadri Samsunlu gerçekleştirilen hazırlıklar ile ilgili olarak; “İstanbul Havalimanı’nda ilk bayramımızı karşılamanın, yüz binlerce yolcuyu ağırlayacak olmanın heyecanı içindeyiz. Misafirlerimizin bayram tatili yolcuklarına başlarken havalimanımızda eşsiz bir deneyime adım atmaları, İstanbul Havalimanı’nın gerek mimari, gerek teknoloji ve alt yapı gerekse hizmet anlamında sunduğu tüm farklılıkları yaşamaları, en önemlisi de yolculuklarını rahat ve huzur içinde gerçekleştirebilmeleri için İGA ekibi olarak tüm hazırlıklarımızı tamamladık. Bu hafta sonu ve bayram boyunca tam kadro görev başında olacağız. Birlik, beraberlik, paylaşma ve dayanışma duygularının zirveye ulaştığı Ramazan Bayramı’nda yolcularımızla buluşmayı sabırsızlıkla bekliyoruz. Bu vesile ile milletimizin ve tüm Müslüman aleminin mübarek Ramazan Bayramı’nı kutluyor; sağlık, huzur ve bereket dolu bir bayram diliyorum.”


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Harika Harika
2
Harika
Hahaha Hahaha
0
Hahaha
Şok Oldum Şok Oldum
1
Şok Oldum
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Üzdü Üzdü
0
Üzdü
BuTatilde
Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak ve sosyal medya hesaplarımızı takip ederek bize destek olabilirsiniz. En sıcak turizm haberlerini ve en güzel seyahat yazılarını sizler için paylaşmaya her zaman devam edeceğiz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Yeni Havalimanı Ramazan Bayramı'na Hazır

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları