The Peninsula Hong Kong, konuklarına yepyeni bir deneyim yaşatıyor. Yerel start-up ‘Circus Tram’ ile işbirliği gerçeklen The Peninsula Hong Kong, nostaljik “Ding Ding” tramvayının ultra lüks versiyonuyla konuklarını şaşırtıyor.

Hong Kong’un bir asırdan fazla süredir devam eden manzaralarından biri olan şehrin “ding ding” adlı ikonik tramvayları The Peninsula Hotel’s ile bambaşka bir hal alıyor. The Peninsula Hotel’s in bulunduğu her şehrin kültürel ve yerek mirasını keşfetmek üzerine kurguladığı Peninsula Academy’e en son eklenen “Tale of A City: Bespoke Circus Tram Academy”, şehri tanımak isteyen misafirlere yerel start-up Circus tarafından oluşturulan benzersiz, özel tasarım bir tramvayın konforunu sunuyor. Böylece turistler,  Hong Kong Tramvayları ile birlikte Hong Kong’u keşfetme şansı yakalıyor. Konuklarına şehrin yerel mirasına tanıtmak arzusuyla doğan Peninsula Academy, ziyaretçilerini Hong Kong’un kalbine götürerek her birinin çeşitli alanlardaki zanaatkarlar ve uzmanlarla birleştiren benzersiz bir deneyim yaşamalarını sağlıyor.

Bespoke Circus Tram Academy deneyimi, The Peninsula Hong Kong’da iki gece veya daha uzun süre kalan konuklar için geçerli. Ziyaretçiler, iki saatlik tramvay yolculuğunda, tramvayın üç ilgi çekici odasını keşfederken The Peninsula’da sunulan kanepe ve içeceklerin de tadına bakıyor. Konuklara ayrıca yerel bir uzman tarafından tarihi ve mimari bir sunum oldukça eğlence bir şekilde yapılıyor.

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Harika Harika
0
Harika
Hahaha Hahaha
0
Hahaha
Şok Oldum Şok Oldum
0
Şok Oldum
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Üzdü Üzdü
0
Üzdü
BuTatilde
Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak ve sosyal medya hesaplarımızı takip ederek bize destek olabilirsiniz. En sıcak turizm haberlerini ve en güzel seyahat yazılarını sizler için paylaşmaya her zaman devam edeceğiz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hong Kong'u Lüks Bir Tramvayda Keşfedin

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları