İstanbul’un bilinen otellerinden biri olan Hilton Otel Bomonti, Ramazan Bayramı‘na özel olarak hazırladığı kampanya ve avantajlarla misafirlerine hem indirimli, hem de unutulmaz bir tatil yaşatmayı amaçlıyor. 31 Mayıs ve 10 Haziran tarihleri arasında gerçekleşen konaklamalar, yüzde 25 indirim fırsatına tabii olacak. Bunun yanı sıra, otelin yiyecek ve içecek alanlarında da yüzde 10’luk bir fırsat, konukları bekliyor.

Hilton Otel Bomonti’nin fırsatları sadece bunlarla sınırlı kalmıyor. Ailece eğlencenin temel adreslerinden biri olan Merlin Entertainments‘in merkezlerine giriş, Hilton Otel Bomonti farkıyla yüzde 25’lik bir indirim ile seçili durumda.

Ramazan Bayramı tatilini konuklarına en özel ve unutulmaz şekliyle sunmak isteyen Hilton Otel Bomonti, büyük fırsatları bir araya getirerek sunuyor. Tüm bu fırsatlar, 31 Mayıs ve 10 Haziran tarihleri arasında otelde konaklayan misafirlere özel olarak sunuluyor. Kampanya ve avantajlar, sadece bununla da sınırlı değil. Hilton Otel Bomonti, 2017 yılında World Luxury Spa Awards’ta iki ayrı dalda ödüle layık görülen eforea Spa’sını da konuklarına ücretsiz olarak açıyor.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Harika Harika
0
Harika
Hahaha Hahaha
0
Hahaha
Şok Oldum Şok Oldum
0
Şok Oldum
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Üzdü Üzdü
0
Üzdü
BuTatilde
Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak ve sosyal medya hesaplarımızı takip ederek bize destek olabilirsiniz. En sıcak turizm haberlerini ve en güzel seyahat yazılarını sizler için paylaşmaya her zaman devam edeceğiz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hilton Otel Bomonti'den Bayram Fırsatı

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları