Sürdürülebilirlik, iyi yaşam ve bütünsel sağlık ilkeleriyle misafirlerine yalnızca keyifli bir tatil değil aynı zamanda doğayla, kendileriyle ve dünyayla yeniden bağ kurma deneyimini yaşatan Six Senses, prestijli seyahat dergilerinden Travel + Leisure Amerika okurlarının oylarıyla 2017 ve 2018 birinciliklerinin ardından bu yıl da, “Dünyanın En İyi Otel Markası” olarak seçildi. İlhamını doğadan alan Six Senses Hotels Resorts, böylelikle seyahat tutkunları tarafından Travel+Leisure’ın bu özel oylamasında aynı ödüle üç yıl üst üste layık görülmüş oldu. Marka, ödülün ardından başarısını; özverili çalışanlarının içten ve kusursuz servislerine, iyi bir yaşam anlayışıyla bütünleşen değerlerine ve her adımlarında onları takdir eden misafirlerine borçlu olduğunu bildirdi.

Six Senses Grubu’nun Türkiye’deki ilk yatırımı olarak ön plana çıkan Six Senses Kaplankaya’da geçtiğimiz Mart ayında ünlü Fransız seyahat dergisi Hotel & Lodge Magazine tarafından Fransa’da yapılan ödül töreninde Dünyanın En İyi Resort’u seçilmişti. Geçtiğimiz günlerde ise İngiliz lüks yaşam stili dergisi LUX Life tarafından Türkiye’nin En Lüks Resort’u ödülüne sahip olmuştu.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

BuTatilde
Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak ve sosyal medya hesaplarımızı takip ederek bize destek olabilirsiniz. En sıcak turizm haberlerini ve en güzel seyahat yazılarını sizler için paylaşmaya her zaman devam edeceğiz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Six Senses Hotels'e Arka Arkaya Ödüller

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Video
Youtube and Vimeo Embeds