Eylül ayında SAM Kitchen&Bar’ın sıradışı lezzetleri arasında Füme Patlıcan PizettePiliç Kanat Lolipop ve köz mısır öne çıkıyor. Göz alıcı kokteylleri ve lezzet deneyimleriyle günün her anını keyfe dönüştürmek isteyenler SAM Kitchen&Bar’da buluşuyor.

Haftalık olarak yenilenen menüsüyle misafirlerini lezzet yolculuğuna çıkarmaya devam eden mekan Eylül ayı lezzetleriyle misafirleriyle buluşturmaya devam ediyor. Acılı dut pekmezi sosu ve küflü peynir ile hazırlanan Piliç Kanat Lolipop’la misafirlerine alışılmadık bir lezzet deneyimi sunan yer, fırın kiraz domates, kaymaklı labne peyniri ve fesleğen eşliğinde hazırladığı Füme Patlıcan Pizette ve aioli, acılı sos eşliğindeki köz mısırı ile de damaklarda unutulmaz bir tat bırakmaya hazır.

İlginizi Çekebilir: Beyaz Show 7 Eylül’de Luxury Resort’ta!

SAM Kitchen&Bar ile Göz Alıcı Eşleşmeler

SAM Kitchen & Bar’da, damağa olduğu kadar göze de hitap eden kokteyller ve sıradışı lezzet deneyimleriyle günün her anını keyfe dönüştürmenize yardımcı oluyor. Between The Sheets ve Suicide kokteylleri, yemeğinizin en güzel tamamlayıcısı olacak.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

BuTatilde
Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak ve sosyal medya hesaplarımızı takip ederek bize destek olabilirsiniz. En sıcak turizm haberlerini ve en güzel seyahat yazılarını sizler için paylaşmaya her zaman devam edeceğiz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SAM Kitchen&Bar’dan Eylül lezzetleri

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Video
Youtube and Vimeo Embeds