Prontotour, “Dünyayı bir bilene sor” mottosu ile hem yurt içi hem de yurt dışında çeşitli turlar düzenleyen, turizm sektörünün güçlü markalarının başında gelen bir kuruluş. Tam 25 yılı geride bırakarak sektörde güçlü kalmayı her zaman için başaran Prontotour, yenilenen sitesine fırsatları, güncel kampanyaları ve konsept ürünleri de dahil ederek çeşitliliğine renk katmış oldu.

Tatilseverlerin uğrak adreslerinden biri olan Prontotour, teknoloji odaklı yenilikleri ile seyahat tutkunlarına birçok kolaylığı bir arada sağlamaya başladı.

Gürkan Erol
Prontotour Genel Müdür Yardımcısı: Gürkan Erol

Prontotour Genel Müdür Yardımcısı (GMO) Gürkan Erol, seyahat tutkunlarının yeni internet sitesinde yalnızca bir görsel değişimini değil, aynı zamanda kullanıcı dostu özellikleri de görebileceklerinin altını çizdi. “Hem vakit geçirmekten keyif alacakları, hem de istedikleri ürüne kolayca ulaşabilecekleri seçenekleri tatil tutkunlarına sunmayı başardık” diyen Erol, önemli değişimler olduğunu vurguladı.

Artık Popüler İlgi Alanlarına Göre Kategoriler Bulunuyor

Yeni internet sitesi dizaynı ile birlikte efektif bir arama çubuğu, sade tasarımıyla dikkat çekmeyi başarıyor. Sadece turlar değil, aynı zamanda otel, gemi ve keşfet seçeneklerinin de mevcut olduğu dizaynda kategorik olarak seyahat fırsatlarına ulaşabilmek mümkün kılındı. Konseptlere ve trendlere göre ayrılan kategoriler de, kişilerin sakin bir tatilden festival seçeneklerine kadar oldukça geniş alternatifleri karşısında bulmasına olanak tanıyor.

Yenilikleri keşfetmek ve fırsatlardan yararlanmak için www.prontotour.com adresini ziyaret etmek yeterli.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

BuTatilde
Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak ve sosyal medya hesaplarımızı takip ederek bize destek olabilirsiniz. En sıcak turizm haberlerini ve en güzel seyahat yazılarını sizler için paylaşmaya her zaman devam edeceğiz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Prontotour Yenilenen Arayüzü ile Dikkat Çekecek

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Video
Youtube and Vimeo Embeds