Ramazan Bayramı tatili sırasında Kültür ve Turizm Bakanı’nın eşi Pervin Ersoy, sosyal medya hesabına atmış olduğu fotoğraf ile büyük tepki toplamıştı. Bir otel çalışanına elini öptüren ve 100 dolar verdiğini açıkladığı kişiyi fotoğraflayarak sosyal medya hesabına yükleyen Ersoy, bu olayın ardından artık çok daha dikkatli olacağını belirtti.

Kamuoyunun tepkisini toplayan bu olay, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’un eşi Pervin Ersoy’un sosyal medyadan paylaştığı fotoğraf ile başladı. Bir otel çalışanına elini öptüren ve 100 dolarlık bir bahşiş veren Ersoy, bu anı fotoğraflayarak resmi Instagram hesabından paylaştı. Bu olayın tepki toplamaya başlamasının üzerine eşi Mehmet Nuri Ersoy’un kendisine tepki gösterdiğini belirten Pervin Ersoy, artık siyasi bir figür olduğunun farkında olduğunu ve bundan sonra daha dikkatli davranacağını söyledi.

“Eşim Çok Kızdı”

Fotoğraf paylaşımı ve sonrasında gelen tepkiler üzerine eşinin tutumunun sorulması üzerine Ersoy “Mehmet bana çok kızdı. Aşırı tepki gösterdi. Benim yaptığım bir hataydı. Mehmet mükemmeliyetçi birisidir. Onu yakından tanıyan herkes, bu özelliğini bilir. Yaptığımın yanlış olduğunun farkındayım. Onun siyasi bir figür olduğunu unutmamalıydım” ifadelerini kullandı.

“Fotoğraf Aleyhime Kullanıldı”

Mizah amaçlı olarak paylaştığı bir fotoğrafın üzerine kabus gibi çöktüğünün altını çizen Pervin Ersoy, Twitter’da en çok konuşulanlar listesine girdikten sonra haberdar olduğu olayın hiç hak etmediğini düşündüğü hakaretler ve yorumlar ile aleyhine devam ettiğini belirtti. Ersoy, tepkileri gördükten sonra fotoğrafı kaldırdığını da sözlerine ekledi.

Artık bir siyasi figür olduğunun farkına vardığını söyleyen Ersoy, daha hassas ve dikkatli bir tutum sergileyeceğini belirterek sözlerini noktaladı.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

BuTatilde
Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak ve sosyal medya hesaplarımızı takip ederek bize destek olabilirsiniz. En sıcak turizm haberlerini ve en güzel seyahat yazılarını sizler için paylaşmaya her zaman devam edeceğiz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pervin Ersoy'dan Çok Konuşulan Fotoğrafa Açıklama Geldi

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Video
Youtube and Vimeo Embeds