İstanbul’un tarihi semtlerinden Akretler Sıraselviler’de yer alan W İstanbul Studıos, her türlü iş toplantılarının yanırısa tüm sosyal etkinlikler için de ideal bir mekan olarak sizlerin hizmetindedir.

Marriott International grubunun çatısı altında Lüks Oteller kategorisinde yer alan W Istanbul, adından söz ettiren her türlü  partilerin yanı sıra iş dünyası için sunduğu hizmetlerle de dikkat çekiyor. Tasarımın teknoloji ile buluştuğu 340 metrekarelik toplantı odalarındaki yeni nesil teknik ekipmanlarıyla W Istanbul, toplantıların ve birbirinden renkli etkinliklerin vazgeçilmez adresikonumunda bulunmaktadır.

W Istanbul Studios, olağanüstü hizmet ve konforu ile misafirlerini Akaretler’in kalbinde ağırlıyor. Ayrıcalıklı konumu ile dikkat çeken W Istanbul, şehrin merkezinde toplantılarınıza ve her türlü etkinliklerinizde 5 yıldızlı hizmet kalitesi ile ev sahipliği yapıyor.

Farklı toplantı ve etkinliklerde sizlere  özel olarak hazırlanan W Studiolar, misafirlerinin daha verimli ve kreatif zaman geçirebilmesi için özel olarak dizayn edildi. Dört farklı büyüklükteki toplantı salonları, ferah, rahat, kendine özgü dizayn ve şık görüntüsü ile rüya gibi etkinliklerde hizmetinize  sunulmaktadır. Fiziki kapasitesi ve modern ses sistemleri ile çağı yakalayan W Istanbul, lezzetli tatları ve imza menüsü ile de enerjinizi yükselterek toplantınıza renk katmanın yanısıra olağan üstü misavirperverliği ile de dikkat çekmektedi..

W İstanbul Studıos
W İstanbul Studıos

Toplantı Sonrasında Keyifli Anlar

Hizmet alanının kendine has ambiyansı ve muhteşem müzikleriyle bilinen W Lounge, toplantı sonrası yoğun iş temposundan kaçmak ve iş stresinden biraz olsun uzaklaşmak isteyenleri birbirinden lezzetli kokteylleri ve enfes lezetteki atıştırmalıkları ile karşılıyor.

Gün içerisinde W tarzı fine dining yapabileceğiniz, W Liquid Lab’den çıkan eşsiz içeceklerinizi yudumlayabileceğiniz ve büyük kentin stresini azaltarak kendinizi özel hissedebileceğini bu mekânda, birbirinden ünlü yerli ve yabancı DJ’ler her gece sunduğu dünyanın farklı kültürleri ile yoğrulmuş muhteşem müzikleri ile ritmi yükseltiyor.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

BuTatilde
Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak ve sosyal medya hesaplarımızı takip ederek bize destek olabilirsiniz. En sıcak turizm haberlerini ve en güzel seyahat yazılarını sizler için paylaşmaya her zaman devam edeceğiz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Büyükşehir Stresine Muhteşem Bir Ara: W İstanbul Studıos

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Video
Youtube and Vimeo Embeds