Yılbaşı döneminde ihtişamlı atmosferini adeta bir masal sahnesine çeviren Conrad İstanbul Bosphorus, Lobby Lounge’unda satışa çıkardığı kutup ayıcıklarının geliriyle Tohum Otizm Vakfı’na da destekte bulunuyor.

Aralık ayı boyunca yolu İstanbul Bosphorus’a düşenler, sevimli kutup ayıcıklarından satın alarak Tohum Otizm Vakfı’na destek olabilir; yeni yılda onların umutlarına bir ışık yakabilirler.

Conrad İstanbul Bosphorus’tan Otizmlilere Umut Işığı

Yeni yıl ruhunu doyasıya yaşayabileceğiniz sihirli atmosferi, çok özel sunum ve ikramlarıyla misafirlerini ağırlayan İstanbul Bosphorus, bu yıl kutup ayısı konseptiyle süslediği Lobby Lounge’da anlamlı bir satış çalışması da gerçekleş000tiriyor. Yılbaşı ağacı süslerinden, oyuncaklara kadar kutup ayısı teması etrafında şekillenen Conrad’ın Lobby Lounge’nda satışa çıkan sevimli kutup ayısı oyuncaklarından elde edilecek gelirin bir bölümü, Tohum Otizm Vakfı’na bağışlanıyor. Aralık ayı boyunca Conrad İstanbul Bosphorus’tan satın alabileceğiniz kutup ayısı oyuncakları 120 TL’den satışa sunuluyor.

Masal gibi bir yılbaşı atmosferi sunan Conrad İstanbul Bosphorus’un Lobby Lounge’unda, birbirinden enfes pastaları, tarçınlı zencefilli kurabiyeleri ve sıcak çikolata gibi ayın ruhuna uygun lezzetleri deneyimleyebilir; Tohum Otizm Vakfı’na destekte bulunabileceğiniz kutup ayısı oyuncaklarını satın alarak; sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

İstanbul’un En İyi Otelleri

Turizm Haberleri


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

BuTatilde
Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak ve sosyal medya hesaplarımızı takip ederek bize destek olabilirsiniz. En sıcak turizm haberlerini ve en güzel seyahat yazılarını sizler için paylaşmaya her zaman devam edeceğiz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Conrad İstanbul Bosphorus'tan Büyük Destek

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Video
Youtube and Vimeo Embeds