Antalya Belek’te doğa ile iç içe bir rotada, Acısu Nehri ve deniz kıyısında doğanın tüm güzelliklerini bir arada sunan Gloria Hotels & Resorts, karne hediyesi için çocuklarına tatil yaptırmak isteyen aileleri unutmuyor.

Yarıyıl tatilinin yaklaşmasıyla beraber çocuklu ailelerin keyifli ve kaliteli vakit geçirmelerine yönelik farklı alternatifler bulunuyor. Gloria Hotels & Resorts, dört farklı konseptteki oteli ile birlikte bu yıl çocuklarına karne hediyesi vermek isteye ebeveynlere unutulmaz bir kampanya paketi hazırladı. Oteli tercih eden aileler, çocukları ile dolu dolu vakit geçirme şansı elde ederken aynı zamanda çocuklarının yeteneklerini de keşfedecek.

Gloria Hotels & Resorts Golf Fırsatları da Sunuyor!

İmages 1578038495 1577260763 GeneralView10 SerenityResort L e1578040609354

Hem Avrupa’nın hem de Türkiye’nin ilk çok kapsamlı spor kompleksi olma özelliğine sahip olan Gloria Sports Arena, çocuklarının potansiyelini keşfetmek isteyen ailelere “Junior Gladiator” ve “Young Athlete” test paketlerini ara tatil dönemine özel fırsatlarla sunuyor. “Junior Gladiator” paketi ile futbol, basketbol ve voleybol gibi spor dalları keşfediliyor. “Young Athlete” ile ise, koşu, atlama, yürüyüş ve atma yetenekleri gün yüzüne çıkıyor.

Ara tatil döneminde çocuklarının yeteneklerini keşfederken aynı zamanda keyifli vakit geçirmelerini isteyen aileler, Gloria Golf Club’ta her gün 1 saat ücretsiz golf dersinden de faydalanabilecek. Bu sayede çocuklu aileler, sportif yetenekleri keşfetmenin yanı sıra çocuklarına unutulmaz bir karne hediyesi de vermiş olacak.

Konaklama, açık büfe kahvaltı ve akşam yemeğinin dahil olduğu Gloria Serenity Resort’ta çift kişilik oda 1.071 TL’den, Gloria Golf Resort’ta 845 TL’den, Gloria Verde Resort’ta ise 868 TL’den başlayan paketlerle unutulmaz bir sömestr tatili vaat ediyor.

Antalya Otelleri

Turizm Haberleri


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

BuTatilde
Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak ve sosyal medya hesaplarımızı takip ederek bize destek olabilirsiniz. En sıcak turizm haberlerini ve en güzel seyahat yazılarını sizler için paylaşmaya her zaman devam edeceğiz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çocuklarınıza Ara Karne Hediyes Gloria Hotels'ten!

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Video
Youtube and Vimeo Embeds