Dünyanın öncü otel gruplarından Accor Otel Grubu, hem globalde hem Türkiye’de güçlü markalarına yeni oteller eklemeyi sürdürüyor. Accor çatısı altındaki premium segment otel markası Mövenpick’in yeni oteli, Accor Otel Grubu ve Malatya Girişim Grubu arasında imzalanan sözleşmenin ardından Malatya’da hizmete girdi.

FRANSA merkezli Avrupa’nın en önde gelen otel zinciri Accor Otel Grubu, Türkiye’deki markalarına yeni oteller eklemeye devam ediyor. Otel çatısı altındaki premium otel markası olan Mövenpick Hotels & Resorts, Malatya’nın merkezinde 23 Aralık Pazartesi günü hizmete girdi.

Kendine has stili, özgün servisi ve uluslararası kimliğiyle yeni Malatya Mövenpick, Otel Grubu ve Malatya Girişim Grubu arasında imzalanan sözleşmenin ardından hizmet vermeye başladı. Uluslararası kimliğiyle premium otel markası Mövenpick, şehrin merkezinde ve şehrin en sevilen yaşam merkezi MalatyaPark AVM’nin hemen yanı başında yer alıyor.

Malatya Mövenpick içerisinde barındırdığı SPA ve Wellness Center, 24 saat açık fitness salonu, 2 masaj odası, buhar banyosu, saunası, Türk hamamı, güneşlenme alanı, şehrin en modern kapalı havuzu ile şehir siluetine hakim 202 modern ve konforlu odası, içerisinde barındırdığı 1000 kişilikmodern kongre Merkezi ,2000m2lik sağlık kulübü ile bugün kapılarını misafirlerine açtı.

Otel Grubu Türkiye’de 54 olan otel sayısını 2023 yılına kadar 99 otele ulaştırmayı hedefliyor.

ACCOR HAKKINDA

Marka, 110 ülkedeki 4.900 otel, resort ve rezidansta benzersiz ve anlamlı deneyimler sunan dünya lideri artırılmış bir misafirperverlik grubudur. Lüksten ekonomiye rakipsiz bir marka portföyüne sahip olan Accor, 50 yıldan fazla bir süredir misafirperverlik becerisi sunmaktadır. Konuklarına konaklamanın ötesinde deneyimler sunan Accor yiyecek ve içecek, eğlence, sağlık ve ortak çalışma markalarıyla yaşamanın, çalışmanın ve eğlenmenin yeni yollarını sunuyor. İş performansını artırmak için Accor’un iş hızlandırıcıları portföyü, konukseverlik dağıtımını, operasyonları ve deneyimi güçlendirir. Konuklar ayrıca, dünyanın en çekici otel sadakat programlarından birine – “ALL Accor Live Limitless”a erişim sağlıyor.

Kuruluş, sürdürülebilir değer yaratmaya derinden bağlıdır ve dünyaya ve topluma sürdürülebilir kazandırmada aktif bir rol oynar. Planet 21 – Acting Here (Gezegen 21 – Burada Başlıyoruz) olumlu bir misafirperverlik deneyimi için çaba sarf ederken, bağış fonu olan Accor Solidarity, mesleki eğitim ve istihdama erişim yoluyla dezavantajlı grupları güçlendirmektedir.

Accor SA, Euronext Paris Menkul Kıymetler Borsası’nda (ISIN kodu: FR0000120404) ve ABD’deki OTC Piyasasında (Ticker: ACRFY) halka açık olarak listelenmiştir. Daha fazla bilgi için resmi web sitesi adresini ziyaret edebilir ya da bizi Twitter ve Facebook’ta takip edebilirsiniz.

MÖVENPICK HAKKINDA

Mövenpick Hotels & Resorts sıradan dakikaları benzersiz bir yolla sıradışı anlara dönüştürür. Lüks, rahat ve kolay bir konuk deneyimi sunan Mövenpick, küçük jestlerin büyük farklar yarattığını gözlemlemiştir. Her öğleden sonra çikolata saati, rahat bir gece uykusu için kişiselleştirilmiş uyku teknolojisi veya sağlıklı ve eğlenceli çocuk menüleri gibi seçeneklerle Mövenpick misafirlerine, iş ortaklarına ve çalışanlarına insani ve samimi bir ortam sunar. Green Globe sertifikası ile en yeşil otel markası olan Mövenpick, sürdürülebilir uygulamalara ve yerel topluluklara özen gösterir.

1973’te İsviçre’de kurulan ancak 1940’lara uzanan yiyecek ve içecek mükemmelliği mirasına sahip olan Mövenpick, 25 ülkede 90’dan fazla otelden oluşan ve büyüyen bir portföye sahiptir. Mövenpick, 110 ülkedeki 4.900 otel ve rezidansda benzersiz deneyimler sunan dünya lideri artırılmış otelcilik grubu olan Accor’un bir parçasıdır.

Turizm Haberleri

Malatya Otelleri


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

BuTatilde
Yazımızı beğendiyseniz paylaşarak ve sosyal medya hesaplarımızı takip ederek bize destek olabilirsiniz. En sıcak turizm haberlerini ve en güzel seyahat yazılarını sizler için paylaşmaya her zaman devam edeceğiz.

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Accor ve Mövenpick İşbirliği Malatya'da Başladı

Yazı Formatı Seçiniz
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Video
Youtube and Vimeo Embeds